Secus Property SA – realizuje nową inwestycję biurową w Katowicach

Secus Property SA uzyskała decyzję od Prezydenta Miasta Katowic na realizację budowy budynku biurowo usługowego przy ulicy Piaskwej w Katowicach. Obiekt powstanie przy ważnym węźle komunikacyjnym: Roździeńskiego – Murckowska – Bagienna. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 13 tys. m².

1 AB Projekt, Artur Wnuk, Secus Property„Biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową oraz rosnące zapotrzebowanie w Katowicach na powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie zdecydowaliśmy się na realizację tego projektu. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawe uzupełnienie oferty nowoczesnych powierzchni biurowych oferowanych w Katowicach. Nasza propozycja ma szanse spotkać się z dużym zainteresowaniem, gdy sygnały płynące z rynku potwierdzają zainteresowanie klientów powierzchniami biurowymi klasy B+ .” – mówi Artur Wnuk, Prezes Secus Property SA.

Rozpoczęto przygotowania do pozyskania środków na finansowanie budowy biurowca. Budowa obiektu ruszy po zakończeniu rozmów z podmiotem współfinansującym inwestycje oraz po dokonaniu wstępnych rezerwacji powierzchni.

Na stronie www.secusproperty.pl dostępna jest wizualizacja obiektu. Autorem projektu jest architektoniczne biuro projektów z Tychów, AB Projekt Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu