Rekordowa liczba widzów odwiedzi tegoroczne AIR SHOW. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze już w sobotę w Radomiu

Już w sobotę w Radomiu rozpoczną się największe w Polsce Międzynarodowe Pokazy Lotnicze. AIR SHOW – 2009 wspiera producent wody mineralnej Cisowianka. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby 200 tys. miłośników podniebnych ewolucji.

1 Air Show, Beverage Innovation Awards, Cisowianka, Water InnovationKampania telewizyjna wspierająca AIR SHOW to nowość w jedenastoletniej historii imprezy. Film Cisowianki z udziałem F-16 będący jednocześnie zaproszeniem na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze poznała już niemal cała Polska. Reklama emitowana jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych od połowy czerwca. Zaproszenie na pokazy widnieje także na billboardach Cisowianki rozmieszczonych na ulicach największych polskich miast.

Odważna kampania reklamowa zdecydowanie wyróżnia się na tle spotów producentów wód co dodatkowo wpłynęło na zainteresowanie AIR SHOW. Spot z F-16 wzbudził szerokie zainteresowanie polskich mediów oraz opinii publicznej. Nietypowe działania reklamowe Cisowianki zauważono także za granicą. Największy europejski magazyn branżowy Water Innovation nazwał kampanię polskiej firmy przykładem działań marketingowych wyznaczających nowe standardy*. Cisowianka zaproszona została także do udziału w prestiżowym konkursie Beverage Innovation Awards.

Na AIR SHOW zobaczymy aż 160 samolotów z 16 krajów. W czasie dwóch dni trwania imprezy będziemy mogli podziwiać ewolucje aż 60 z nich. Największą atrakcją będzie z pewnością symulowana walka powietrzna z udziałem dwóch Migów-29 i dwóch F-16. Na AIR SHOW nie zabraknie także grup akrobacyjnych. Gościem imprezy będzie także Mirosław Hermaszewski, pierwszy Polak w kosmosie.

*„an example of above-the-line marketing activity taken to the new heights.” Water Innovation Magazine

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu