Pekao Szczecin Open 2009 pod patronatem Cityboard Media

W tym roku Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego ATP Pekao Szczecin Open 2009 odbędzie się już po raz siedemnasty. Przez 9 kolejnych dni, od 12 do 20 września 2009 r., na kortach fundacji Promasters przy al. Wojska Polskiego 127 w Szczecinie, o tytuł najlepszego walczyć będzie 64 zawodników z całego świata.

1 ATP Pekao Szczecin Open 2009, Jakub Kowalski, Marta BryłaPodobnie jak w minionych latach, także i tym razem Cityboard Media wspiera imprezę, udostępniając jej organizatorom swoje nośniki. Kampania outdoorowa trwa przez cały sierpień i obejmuje kilkadziesiąt cityboardów o powierzchni 12 metrów kwadratowych, zlokalizowanych w Warszawie i w Szczecinie.

– Outdoor doskonale promuje imprezy sportowe. Pozwala zapowiadać wydarzenia ze znacznym wyprzedzeniem, a także eksponować logotypy wszystkich sponsorów. Daje również możliwość informowania o turnieju poza miejscem jego rozgrywania – stąd nasza kampania w Warszawie. Jego zdecydowana przewaga nad innymi mediami to przede wszystkim zauważalność – mówi Jakub Kowalski, Szef Biura Prasowego Pekao Szczecin Open 2009.

– Cityboard Media obejmuje patronatem medialnym najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce, a do nich należy Pekao Szczecin Open. Impreza ta, podobnie jak wyścig Tour de Pologne, jest promowana na naszych nośnikach już od kilku lat, co z pewnością wpływa na wzrost jej popularności. W ramach projektu „Oko na sport”, jednego z filarów programu społecznej odpowiedzialności Cityboard Media, wspieramy cenne inicjatywy, które krzewią aktywne postawy i zaszczepiają miłość do sportu, nie tylko tego na ekranie telewizora – podsumowuje Marta Bryła, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

Pekao Szczecin Open 2009 to coś więcej niż sportowe emocje. Na gości czekać będzie także doskonała muzyka w ramach Plus Tennis Music Festiwal – koncerty odbędą się w dniach 14-19 września na kortach, w Tennis Cafe, tuż po zakończeniu Meczu Dnia, a zagrają m.in. Martyna Jakubowicz i Kapela ze Wsi Warszawa. Głównymi sponsorami turnieju są Bank Pekao S.A. oraz Miasto Szczecin.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu