Martyna Adventure wraz z MK Tramping podbijają Europę Zachodnią

Z przyjemnością i prawdziwym zadowoleniem informujemy, że nasze dwie firmy – Martyna Adventure Sp. z o.o. i Biuro Organizacyjne MK Tramping rozwijają się w szybkim tempie. Od października 2009 roku rozszerzamy działalność MA i MK Tramping na Europę Zachodnią – powstają ich filie w Londynie.

1 Martyna Adventure, MK TrampingNie wystarcza nam już tylko działalność na rynku polskim. Oferty Martyna Adventure i MK Tramping (www.martyna-adventure.pl i www.mktramping.pl) wypływają na szerokie, europejskie wody. Nasza oferta na Wyspach skierowana będzie zarówno do Polaków mieszkających poza granicami naszego kraju, jak i do obcokrajowców.

Do tej pory nasza działalność koncentrowała się na organizacji wypraw i wyjazdów o charakterze outgoing, teraz przyszedł czas, by w ofercie Martyna Adventure i MK Tramping znalazły się również propozycje incomingu.

W związku z naszym nowym przedsięwzięciem, zaplanowaliśmy szeroko zakrojoną działalność promocyjną, która będzie obejmowała między innymi spotkania w znanych londyńskich klubach, z ludźmi, których pasją jest podróżowanie. Spotkania te będą oczywiście połączone z prezentacjami oferty Martyna Adventure i MK Tramping i wieloma innymi atrakcjami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu