Genosis BETA już jest

Już od dzisiaj wyselekcjonowana grupa ochotników przystąpi do wewnętrznych testów nowej polskiej produkcji z gatunku internetowych gier MMO – projektu GENOSIS.Do zamknięcia projektu pozostało nam jeszcze kilka aspektów gry, dlatego też przełożyliśmy oficjalną premierę o kilka tygodni. Cieszymy się z ogromnego zainteresowania wersją Beta, dlatego już dziś zdecydowaliśmy się uchylić rąbka tajemnicy i zapoznać graczy z interfejsem, mapą, rasami, specjalizacjami, ekonomią, rodzajami broni ect. – mówi project manager, Wojciech Szafałowicz – Mam nadzieję, że już sam świat, w którym przyjdzie rozwijać bohatera będzie dla graczy dużą niespodzianką – położyliśmy ogromny nacisk na ścisłe powiązanie warstwy strategicznej i ekonomicznej z fabularną.

Uruchomione zostało specjalne forum wersji Beta, za pomocą którego będzie można wyrazić swoje opinie i uwagi o grze. W kolejnych dniach otwarte zostaną publiczne testy gry, w których udział wezmą wszyscy, którzy przez ostatni miesiąc zgłaszali swoje kandydatury.

Jesteśmy na etapie dopinania wszystkich szczegółów i mamy nadzieję, że wkrótce wystartujemy z pełnoprawną wersją komercyjną. Już teraz ogłaszamy konkurs na najlepszego gracza Świata 1 GENOSIS. Do wygrania między innymi przenośna konsola Sony PlayStation. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z innymi w tej niecodziennej rozgrywce. Żeby zwiększyć swoje szanse na nagrody, warto już dziś zapisać się na listę mailingową, za pomocą której w pierwszej kolejności poinformujemy o premierze Świata 1. – mówi Szafałowicz.

Na stronie głównej www.genosis.pl zaprezentowano galerię gry, opis świata oraz Bohaterów. Dodatkową atrakcją dla aktywnych graczy będzie z pewnością otwarty konkurs pisarski. Przedstawiona została fabuła i świat gry, a zamiarem twórców jest zaangażowanie graczy w jej twórcze rozwijanie. Za pomocą forum dyskusyjnego gracze będą mogli sami dopisywać kolejne epizody, działy, światy, mity. Zabawa w GENOSIS nie będzie się zatem skupiała wyłącznie na grze. Duże pole do popisu znajdą tu fani wszelakich klimatów fantasy, którzy będą mieli możliwość współtworzenia opowiadań, fabuły i świata gry. Dla najlepszych „bajarzy” przewidziano specjalną rangę „mistrz księgi”, która będzie przynosiła określone profity już podczas samej rozgrywki.

GENOSIS to kolejny tytuł MMO w stajni Playdorado. Włożyliśmy w ten projekt sporo pracy i wierzę, że graczom spodoba się efekt końcowy. W tym roku przejęliśmy support Delirium i wkrótce powinniśmy rozpocząć intensywne prace rozwojowe tego tytułu, uruchomiliśmy jednocześnie CyberCore dla którego domykamy negocjacje z partnerem medialnym. Mam nadzieję, że każda kolejna produkcja jest lepsza od poprzedniej i daje dużo satysfakcji graczom – mówi Marcin Springer prezes spółki Playdorado. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać wsparcie z funduszy Unijnych na realizację takich projektów. To dowodzi, że gospodarka elektroniczna, e-usługi i cyberentertainment są traktowane na równi z innymi branżami, a to dobra wiadomość dla Graczy, którzy już wkrótce mogą spodziewać się kolejnych ciekawych projektów.

Przygotujcie się zatem. Już wkrótce start.

http://www.genosis.pl

http://www.playdorado.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu