Firma Colliers utworzyła stanowisko Regional Director of Service Excellence

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca na całym świecie pełen wachlarz usług najemcom, właścicielom i inwestorom, awansowała Natalię Blagoeva na stanowisko Regional Director of Service Excellence.

Natalia BlogoevaJednym z głównych filarów strategii biznesowej Colliers International jest doskonała jakość usług. Chcąc zapewnić swoim klientom usługi najwyższej jakości, Colliers utworzył stanowisko Regional Director of Service Excellence, na które awansowała Natalia Blagoeva. Natalia będzie odpowiadać za rozwój programów lojalnościowych dla klientów w oparciu o najlepsze praktyki, które będą wspierać budowę i utrzymanie doskonałych relacji z klientami i zwiększać ich zadowolenie ze współpracy z firmą Colliers.

Jako pierwszy program lojalnościowy Natalia będzie wdrażać Net Promoter, który został opracowany przez Freda Reichhelda, firmę Bain & Company oraz Satmetrix, a wprowadziły go inne duże firmy takie jak P&G, GE, American Express, Allianz, Philips oraz wiele innych.

Natalia związana jest z firmą Colliers od 18 lat, a ostatnio zajmowała stanowisko Dyrektora Operacyjnego Colliers na Europę Południowo-Wschodnią. Wcześniej pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego w kilku regionalnych biurach Colliers.

“Colliers jest jedyną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie, która posiada stanowisko dedykowane do obsługi klienta na tak wysokim poziomie w strukturze firmy.” – powiedział Chris McLernon, Prezes Colliers International na Europę i kraje Ameryki Południowej. „Jeśli weźmie się pod uwagę sukcesy Natalii w budowaniu przewagi rynkowej Colliersa w krajach Europy Południowo-Wschodniej w oparciu o wysoki poziom obsługi klientów a wręcz wyprzedzanie ich potrzeb, to wybór Natalii na to nowoutworzone stanowisko jest wręcz oczywisty.”

Siedzibą Natalii będzie praskie biuro Colliersa. Nowe stanowisko objęła ze skutkiem natychmiastowym. Można się z nią skontaktować poprzez adres e-mail: Natalia.Blagoeva@colliers.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu