bwin będzie transmitować mecze hiszpańskiej Primera Division

bwin, światowy lider wśród notowanych na giełdzie dostawców nowoczesnej rozrywki internetowej, to gwarancja niesamowitych emocji związanych ze sportem i zakładami dzięki kursom i transmisjom na żywo z ponad 25 dyscyplin. Najnowszym nabytkiem bwin są prawa do transmitowania wszystkich spotkań hiszpańskich piłkarskich lig – Primera i Segunda Division – do 2012 roku. Prawa obejmują ponad 30 europejskich państw w tym Polskę, a także 50 innych krajów z całego świata.

W bwin.com rozrywka nigdy nie ma końca – ponad 10,000 transmisji live każdego roku i ponad 15 różnych transmisji wideo na żywo w godzinach szczytu każdego dnia. Lista wydarzeń transmitowanych przez bwin zawiera m.in. wszystkie mecze niemieckiej 1. i 2. Bundesligi, kwalifikacje do Ligi Mistrzów UEFA, mecze włoskiej Serie A i B, mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata 2010 w RPA czy ligi ukraińską i koreańską. Ze średnią liczbą 30 wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo dziennie, bwin staje się silną alternatywą dla sportowych kanałów telewizyjnych.

“bwin stał się jedną z czołowych platform transmitujących wydarzenia sportowe na żywo. Jak żadna inna strona internetowa, bwin.com oferuje niespotykany wybór różnych dyscyplin – od piłki nożnej aż po hokeja na rolkach. Jesteśmy liderami rynku i kontynuujemy poszerzanie naszej oferty, czego dowodem jest pozyskanie praw do meczów Primera i Segunda Division” – wyjaśnia Manfred Bodner, prezes bwin.

bwin nie skupia się tylko na najpopularniejszych sportach, lecz także otacza uwagą wiele marginalnych dyscyplin i zapewnia im globalną publiczność. bwin współpracuje też z wieloma niszowymi organizacjami sportowymi takimi jak Badminton Europe Confederation, European Pool Billiard Federation czy World Bowls Tour, promując w ten sposób różnorodność sportu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu