ZINO stawia na Constellation

Warszawska spółka handlowa ZINO Sp.z o.o kupiła system wspomagający zarządzanie TETA Constelletion.Net. Prace potrwają do lutego 2010 r.ZINO zdecydowało się na wdrożenie 6 modułów oprogramowania, które usprawni działalność firmy (Personel.Net, Finanse.Net, Majątek Trwały.Net, Logistyka. Net, CRM oraz e-Commerce). Prace rozpoczęły się w czerwcu bieżącego roku. Pierwsze elementy systemu zostaną uruchomione w październiku 2009 r.

– Wdrożenie w ZINO to kolejny przykład, że małe i średnie przedsiębiorstwa dostrzegły korzyści jakie płyną z wdrożenia nowoczesnego systemu do zarządzania. Mimo, planów oszczędnościowych związanych z kryzysem, firmy te są świadome, że nowoczesna informatyka to przewaga konkurencyjna, która może być jednym z elementów sukcesu w przyszłości- podkreśla Jerzy Krawczyk, prezes TETA SA. TETA zobowiązała się również do przeprowadzenia modyfikacji systemu tak by uwzględniał specyfikę działalności klienta: bieżąca kontrola stanów magazynowych czy kontrolę spójności cen we wszystkich placówkach ZINO.

– Do wdrożenia zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP przymierzaliśmy się od trzech lat. Wybraliśmy oprogramowanie TETY gdyż jest najbardziej elastyczne i przyjazne, co nie znaczy ,że wdrożenie jest proste . Zdajemy sobie sprawę ,że uruchomienie systemu w obszarze całej firmy ( integracja 15 punktów handlowych z działem księgowym i Zarządem) jest odważnym przedsięwzięciem, ale liczymy na profesjonalizm TETY i zminimalizowanie zagrożeń przez etapowe uruchamianie aplikacji- zaznacza Iwona Korzeniewska v-ce prezes Zino.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu