Rozpocznij nowy semestr z Casio

Okres wakacyjny powoli dobiega końca. Kompletowane są niezbędne przybory, podręczniki oraz zeszyty. Z myślą o uczniach szkół podstawowych, średnich oraz studentach firma Casio przygotowała kompaktowe modele kalkulatorów, o różnym stopniu zaawansowania.Koniec wakacji to okres wzmożonego zainteresowania artykułami szkolnymi. Potrzebne do rozpoczęcia nauki atrybuty, to nie tylko odpowiednie nastawienie i zbiór merytorycznych skryptów, ale również właściwe wyposażenie w materiały oraz sprzęt biurowy.

Wizja przyszłych zajęć, wymagających długotrwałych obliczeń w zestawieniu z możliwością korzystania z ułatwień technologicznych w postaci kalkulatorów, przestaje być drażniącym tematem. W sprzedaży możemy odnaleźć wysokiej klasy urządzenia, które ułatwią zmagania z liczbami. „Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie z powodzeniem spełni oczekiwania uczniów oraz studentów. Każdy z proponowanych modeli wyposażony jest w konkretne funkcje uzależnione zarówno od poziomu zaawansowania użytkowania, jak i przeznaczenia kalkulatora” – mówi Piotr Tomczak, przedstawiciel marki Casio.

Proponowane modele odpowiadają zróżnicowanym potrzebom ich użytkowników. Osobom, którym zależy na podstawowych funkcjach, stylowym wyglądzie oraz niewielkich rozmiarach, dedykowany jest model SL-760 typu „karta kredytowa”. Oczekiwania związane z obowiązującymi trendami kolorystycznymi spełniają energetyczne modele kieszonek SL-100VC. Natomiast ci, którzy oczekują rozbudowanych funkcji matematycznych, z powodzeniem mogą skupić swoja uwagę na modelu FX-570ES, kalkulatorze naukowym z naturalnym zapisem działań matematycznych i funkcjami obliczeniowymi, przydatnymi nawet na studiach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu