Nowi gracze w akcji Projekt 01

Już 16 sklepów internetowych przystąpiło do Projektu 01 i korzysta z usługi Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania na rynku pocztowym uruchomionego przez firmę InPost. Do e-sklepów, które posiadają w swojej ofercie opcję „Wyślij przez paczkomat” dołączyły m.in.: www.avon.sklep.pl, www.booksnet.com, www.cyfrowe.pl, www.ekoherbaty.pl oraz www.godi.pl. Dzięki współpracy z InPost również klienci sklepów internetowych www.GSMdoctor.pl, www.jakarta.com.pl, www.rowerek.pl czy www.zamzam.pl mogą zamawiać produkty on-line i wysyłać je do paczkomatów zupełnie za darmo.

Paczkomaty 24/7 to zupełnie nowe, niespotykane dotąd w Polsce rozwiązanie skierowane do użytkowników rynku e-commerce. Automaty umożliwiają samodzielny odbiór zakupów dokonanych on-line 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji. Zaletą najnowszej usługi InPost jest także krótki czas doręczeń – przesyłki trafiają do wybranego paczkomatu już po dwóch dniach roboczych od daty nadania. Dodatkowo, dla usprawnienia komunikacji z klientem, system wysyła powiadomienia SMS i e-mail o dostarczeniu przesyłki.

„Bardzo się cieszymy, że do naszego projektu dołączają kolejni partnerzy. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna i gwarantująca bezpieczeństwo usługa będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego rynku pocztowo-kurierskiego oraz znakomitym ułatwieniem dla korzystających z oferty prężnie rozwijającego się e-handlu. Wierzymy, że zamawiający zakupy do paczkomatów szybko dostrzegą udogodnienia nowego rozwiązania i staną się jej stałymi użytkownikami” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Uruchomienie usługi Paczkomaty 24/7 – ze względu na jej nowatorski charakter – poprzedzone jest fazą szczegółowych testów. W ramach akcji Projekt 01 około 10 tys. osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację, może wspólnie kreować nową erę e-zakupów. Dzięki integracji systemów informatycznych partnerskich e-sklepów z InPost, uczestnicy kampanii mogą bezpłatnie wysyłać do paczkomatów zamówione w internecie produkty. Pełna lista lokalizacji automatów znajduje się na stronie www.projekt01.pl

Grono partnerów akcji Projekt 01 stale się powiększa. Oprócz www.intymna.pl oraz www.komputronik.pl do kampanii przyłączyło się 14 kolejnych sklepów internetowych: www.avon.sklep.eu, www.booksnet.com, www.cook-book.sklep.pl, www.cyfrowe.pl www.ekoherbaty.pl, www.godi.pl, www.GSMdoctor.pl, www.jakarta.com.pl, www.posejdon.pl, www.rowerek.pl, www.sklep.razit.pl, www.srebrnysmok.pl, www.techgsm.pl oraz www.zamzam.pl. Dzięki współpracy klienci e-sklepów mogą korzystać ze 150 paczkomatów zlokalizowanych na terenie 30 największych miast Polski. Do końca 2009 roku ich liczba zwiększy się o kolejnych 100 automatów w 60 miejscowościach w kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu