Nowa Dyrektor Zarządzająca w AdOcean

Od ponad miesiąca funkcję Dyrektor Zarządzającej w AdOcean – spółce należącej do Grupy Gemius – pełni Aneta Sankowska. Wśród priorytetowych celów, jakie stawia sobie nowa Dyrektor, są rozwój istniejących produktów AdOcean oraz sprawne i terminowe uruchomienie projektów znajdujących się obecnie w fazie przygotowania i testów.

1 AdOcean, Aneta Sankowska, GemiusSankowska z Grupą Gemius związana jest już prawie 4 lata. Pełnione dotychczas funkcje, zarówno w spółce Gemius SA jak i AdOcean, pozwoliły jej na rzetelne przygotowanie do obecnych wyzwań. Jako Koordynator Projektów i później Kierownik Działu Koordynacji Projektów w Gemius SA uczestniczyła w rozwoju nowych projektów spółki, w pracach z klientem w Polsce i zagranicą, również od strony sprzedażowej, a także zarządzała kilkuosobowym zespołem, odpowiadając za ostateczną realizację i kształt przedsięwzięć badawczych. W AdOcean pracowała także w Dziale Wsparcia Technicznego.

– Różnorodne doświadczenia związane z moją pracą w Grupie Gemius – od pracy z klientem zaczynając, na wspraciu technicznym projektów kończąc – pozwoliły mi dogłębnie poznać specyfikę pracy w Grupie oraz specyfikę rynku internetu i rzeczywiste potrzeby naszych klientów – mówi Aneta Sankowska. – W tej chwili mam ambitne cele i mało czasu, gdyż z zepołem założyliśmy, że kilka kluczowych projektów uda nam się zamknąć do końca tego roku.

Sankowska zapowiada m. in. długo oczekiwane zmiany w layoucie badania gemiusDirectEffect, wprowadzenie nowych funkcjonalności w AdOcean oraz prace nad dalszym wzrostem jakości obsługi klienta. Nieunikniona jest też reorganizacja struktur wewnętrznych spółki, co wszystko razem pozytywnie wpłynie na zasady współpracy zespołów, jak i na wizerunek firmy w Polsce i zagranicą.

Aneta Sankowska ukończyła matematykę oraz informatykę i ekonometrię na Wydziale Matematyczno–Przyrodniczym na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W wolnym czasie – w zależności od pory roku – wybiera: rower, fitness, narty, tenis, lub taniec.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu