Kolejne projekty branżowe TV Elamed

Branżowe wydawnictwo ELAMED z Katowic uruchomiło kolejne projekty internetowej telewizji dla specjalistów. Po telewizji stomatologicznej i rehabilitacyjnej przyszedł czas na produkt dla cukierników i piekarzy – TV Cukiernictwo i Piekarstwo www.tvcukiernictwo.elamed.pl oraz dla lekarzy weterynarii – TV Weterynaria w Praktyce www.tvweterynaria.elamed.pl.Wypiek ekologicznego chleba, produkcja kakao czy sekrety pitnej czekolady, to tylko niektóre z materiałów przygotowanych dla piekarzy i cukierników. Poza nimi TV Cukiernictwo i Piekarstwo proponuje również relacje z ważnych imprez targowych m.in. Bakepol 2009 w Kielcach, prezentacje sprzętu niezbędnego w codziennej pracy i technologicznych nowości m.in. nowoczesnych maszyn do wypieku chleba.

TV Weterynaria w Praktyce to serwis przygotowany dla lekarzy weterynarii, zainteresowanych ciągłym rozwojem zawodowym. Zobaczyć można m.in. relacje z konferencji i targów branżowych, wizytówki firm aktywnych na rynku i zaawansowanych technologicznie produktów. Dla użytkowników przygotowano również specjalny film szkoleniowy, dotyczący tematyki znieczulenia diagnostycznego w hipiatrii.

Wydawnictwo Elamed od 17 lat działa na rynku czasopism branżowych. W swojej ofercie posiada tytuły zgrupowane w trzech kategoriach: ELAMED Zdrowie, ELAMED Życie i ELAMED Technologie. W ramach działalności Wydawnictwa Elamed organizowane są również szkolenia i konferencje, wydawane są książki. Elamed prowadzi również portal internetowy dostarczający specjalistycznej wiedzy – Expertia.pl, a także rozwija dział produkcji filmowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu