Już wkrótce rusza SOPHISTI TV

Na platformie SOPHISTI TV zobaczymy kilka programów , które prowadzone będą przez znane osoby. Celem stacji jest promocja mody , kultury, sztuki , filmu i muzyki oraz fotografii. Chcemy pokazywać to, co dla innych telewizji nie jest ważne. Tego typu programy w telewizji są emitowane po 23.00 lub wcale u nas będzie można je obejrzeć o każdej porze i w każdym miejscu.

1 Bogdan Mirowski, Bożena Batycka, Dorota Wróblewska, Joanna Racewicz, Małgorzata Głażewska, Mariusz Gliwiński, Olivier Janiak, SOPHISTIJednym z programów emitowanych na platformie SOPHISTI TV, będzie program SOPHISTI. W Sopocie ruszyły zdjęcia do programu SOPHISTI, który prowadzi Dorota Wróblewska i Joanna Racewicz. Nowy autorski program co tydzień będzie miał premierę nowego odcinka!

Program jest nagrywany w wyjątkowych miejscach Polski. Zaproszeni goście z kręgu mediów, kultury i sztuki przedstawią swoje talenty, odpowiedzą na pytania i będą komentować aktualne wydarzenia .

SOPHISTI to program stworzony z myślą o ludziach mediów, kultury, mody i sztuki.

SOPHISTI to program, który inspiruje, odkrywa i dyktuje trendy.

Opiniotwórczy, kontrowersyjny i bez cenzury program już od września 2009 na portalu sophisti.pl

Goście pierwszych odcinków programu SOPHISTI : Mariusz Gliwiński, Bogdan Mirowski- projektanci biżuterii, Bożena Batycka, Olivier Janiak, Małgorzata Głażewska (Marketing Manager Alfa Romeo/ Lancia).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu