Jadą do Tunezji

Warto było odwiedzać Park Handlowy Auchan Bielany! Podczas niedzielnego finału akcji Wakacyjna Podróż bawiło się kilkaset osób. Wiele z nich otrzymało nagrody a czteroosobowa rodzina pojedzie w podróż życia do wspaniałej Tunezji.

1 Auchan, Auchan BielanyKapryśne polskie lato już im nie straszne. Pani Grażyna z Oleśnicy wraz z rodziną zdobyła główną nagrodę w akcji Wakacyjna Podróż z Parkiem Handlowym Auchan Bielany. Teraz czeka na nich wspaniała przygoda w wiecznie słonecznej i gorącej Tunezji. Pani Grażyna była jedną z ponad trzech tysięcy osób, które odebrały specjalne paszporty w Wakacyjnym Biurze Podróży, biorące udział w losowaniu nagród.

Wystarczyło robić zakupy, delektować się potrawami w restauracjach Parku Handlowego Auchan Bielany, zbierać pieczątki i zaciskać mocno kciuki licząc na główną nagrodę.

Podczas niedzielnego finału Wakacyjnej Podróży, 23 sierpnia wspaniale bawiło się kilkaset osób. Wielki finał upłynął pod znakiem zabawy z czterech stron świata. Były prawdziwe japońskie kimona i afrykańskie bębny. Nie zabrakło także Ameryki i oczywiście podróży po Europie. Radości, śmiechom i zabawie nie było końca. Zwycięzcom gratulujemy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu