Hypermedia przygotowała videoblog z Nataszą Urbańską

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia (ISOBAR Polska) przygotowała dla marki Pantene (Procter&Gamble), videoblog poświęcony pielęgnacji włosów. Ambasadorką akcji została Natasza Urbańska.Hypermedia odpowiedzialna jest za przygotowanie serwisu www.pantene.pl/mocne_wlosy/ jak również za realizację videobloga z Nataszą Urbańską. Za pomocą videobloga można śledzić życie i pracę Nataszy, która pokazuje w jaki sposób, krok po kroku wygląda jej dzień pełen wyzwań oraz jak bardzo istotna jest odpowiednia pielęgnacja włosów.

Videoblog przeprowadza użytkownika w atrakcyjny i interaktywny sposób przez informacje na temat poprawnej pielęgnacji włosów oraz korzyści jakie płyną z używania środków do pielęgnacji włosów Pantene Pro-V. – Jest to pierwsza w Polsce kampania środków do pielęgnacji włosów, wykorzystująca wizerunek celebrites za pomocą videobloga. Natasza Urbańska jest pokazana w nim zarówno przy pracy, jak i w swoim domowym otoczeniu, dzięki czemu widzowie mają możliwość poznania jej bliżej – mówi Krzysztof Szymczak, account manager w agencji Hypermedia.

Celem kampanii jest budowanie świadomości marki oraz zachęcenie do udziału w konkursie, który przebiega pod hasłem „Mocniejsze włosy w 10 dni” – podobnie jak cała kampania.

– Wybraliśmy Nataszę Urbańską na ambasadorkę naszej marki, ponieważ jej pasje, osobowość i niespotykana uroda oddają charakter kobiety silnej, wszechstronnej oraz świadomej własnej wartości – mówi Małgorzata Mejer, rzecznik prasowy Procter&Gamble i dodaje: – Piękne włosy są z pewnością atutem każdej kobiety, ponieważ pozwalają czuć się wyjątkowo nawet zwykłego dnia. Natasza niejednokrotnie się o tym przekonała, nie tylko jako tancerka, aktorka czy piosenkarka, ale także w sytuacjach prywatnych. Odpowiednia pielęgnacja jest dla niej szczególnie ważna, dlatego używa kosmetyków Pantene Pro-V na co dzień, o czym można się przekonać na specjalnie w tym celu przygotowanym serwisie na stronie Pantene i videoblogu.

Kampania oraz serwis skierowany jest do kobiet w wieku 20-49 lat, mieszkanek średnich i dużych miast, dla których zdrowe i mocne włosy są równie ważne, jak modne ubranie i makijaż, ponieważ stanowią one istotny element pięknego wyglądu.

Hypermedia jako autor koncepcji serwisu, odpowiedzialna była również za architekturę informacji, koncepcję graficzną oraz wdrożenie serwisu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu