Gazetki na maila od Okazje.info

Porównywarka cen Okazje.info udostępniła swoim użytkownikom nową funkcjonalność – powiadamiacz o nowych gazetkach polskich sieci handlowych i sklepów internetowych. Gazetki na maila są skierowane do użytkowników, którzy chcą na bieżąco śledzić akcje promocyjne sklepów i marketów.

Usługa pozwala zamówić powiadomienie o ukazaniu się na stronach porównywarki aktualnej gazetki wybranego sklepu internetowego czy marketu. Dodatkowo internauci mogą zawęzić kryteria wybierając lokalizację oraz branżę. Okazje.info oferuje subskrypcję kilkudziesięciu gazetek z branży AGD i RTV, sklepów meblowych, budowlanych czy aptek.

– Łatwo zauważyć, że to funkcjonalność, której brakowało internautom. Z dnia na dzień liczba subskrypcji wzrasta nawet o 30 %, przy czym największą popularnością cieszy się jak dotąd branża budowlana. Gazetkę NOMI zamówiło 27 % użytkowników, którzy skorzystali z nowej funkcjonalności. W dalszej kolejności wybierane są Castorama i JYSK – mówi Milena Bakalarz, PR & Marketing Assistant Okazje.info.

Gazetki na maila to pierwszy w polskim internecie projekt, który pozwala dowolnie wybierać rodzaj i liczbę subskrybowanych gazetek. Okazje.info jako pierwsze zaczęły też prezentować gazetki marketów online.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu