Przejdź do treści

FlashAds – pierwsza polska sieć reklamy w grach flash

AdAction uruchomiło pierwszą w Polsce sieć reklamy w grach flash – FlashAds. Oferta AdAction skierowana jest do twórców gier, wydawców serwisów internetowych, którzy zainteresowani są prezentacją gier na swoich stronach oraz do reklamodawców.

FlashAds to pierwsza tego typu polska sieć reklamowa. Nośnikiem reklamy są coraz popularniejsze wśród internautów gry flash. Reklamy wyświetlane są na kilka sposobów. Pierwszym jest emisja przed rozpoczęciem gry (pre-roll) – użytkownik musi obejrzeć krótką reklamę, aby móc zagrać w grę. Drugim rodzajem jest emisja w trakcie (in-game), na przykład po ukończeniu jakiegoś etapu gry. Ostatnia forma emisji reklamy to reklama na koniec gry, na przykład pod tablicą wyników.

Reklamy są wyświetlane nieinwazyjnie i nie denerwują graczy. Poza tym pozwalają dotrzeć z przekazem w jednym z najlepszych momentów, podczas relaksu, w przerwie pomiędzy kolejnymi zadaniami w ciągu dnia. Taka reklama świetnie nadaje się zarówno do kampanii wizerunkowych, jak i sprzedażowych, a FlashAds pozwala na emisję wielu formatów, od prostych reklam flash po zaawansowane reklamy video. – mówi Tomasz Glinka, dyrektor sieci FlashAds.

Gry w których emitowane są reklamy pogrupowane są w kategorie tematyczne i pod kątem gracza. Pozwala to na dopasowanie reklam do grupy celowej pod względem wieku, płci czy zainteresowań. Wśród aktualnych partnerów-wydawców sieci są takie serwisy jak Radio ESKA, Poszkole, Murator i Super Express.

Zapraszamy do współpracy zarówno twórców gier, deweloperów, którzy chcą zarabiać na tworzonych przez siebie grach, jak i wydawców, czyli serwisy internetowe, które będą na swoich stronach umieszczać gry z sieci FlashAds. Każdy z wydawców ma swoje konto w systemie, a każda emisja oznacza zasilenie tego konta konkretną kwotą. – dodaje Tomasz Glinka.

Więcej informacji o sieci FlashAds i modelach współpracy na stronie: www.flashads.pl