Codzienne problemy przedsiębiorców – jak sobie z nimi radzić

YPI Consulting jest organizatorem kolejnego, szóstego już spotkania networkingowego w Krakowie, które poruszy tym razem kwestię codziennych problemów przedsiębiorców. Spotkanie będzie miało miejsce 2. września (środa) 2009r., o godz. 18.00 w kawiarni Bachus (ul. Św. Marka 21) w Krakowie.

Networking jest formą aktywności umożliwiającą wymianę kontaktów biznesowych i pozyskanie solidnych partnerów. Ponadto uczestnicy mają możliwość nawiązania ciekawych znajomości, wymiany doświadczeń i opinii oraz tworzenia sieci rekomendacji.

Każdy uczestnik YPI Networking będzie miał możliwość zaprezentowania się w formie krótkiej wypowiedzi, a następnie nawiązania cennych kontaktów biznesowych podczas nieformalnych rozmów z innymi przedsiębiorcami. Nasze spotkania zawsze mają swój temat przewodni i przeprowadzana jest krótka prezentacja związana z danym zagadnieniem. Tym razem poruszona zostanie kwestia codziennych problemów przedsiębiorcy i sposobów radzenia sobie z nimi.

Więcej informacji na temat spotkania i networkingu można znaleźć na stronie internetowej YPI Consulting www.ypi.pl/networking oraz na portalu GoldenLine.pl w zakładce spotkania, gdzie prowadzone są również zapisy.

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu prosimy kierować na adres networking@ypi.pl podając w mailu imię i nazwisko, rodzaj branży oraz nr telefonu. Spotkanie ma charakter publiczny i jest bezpłatne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu