Blog nie tylko dla miłośników gier planszowych

Tagi:

W połowie października ukaże się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont – „Mali Powstańcy”. Jednak już dziś można wejść na blog http://MaliPowstancy44.blogspot.com/ i znaleźć wiele interesujących informacji o kulisach powstawania tej gry.

W połowie października wydawnictwo Egmont wyda swoją pierwszą polską grę planszową – „Mali Powstańcy”. Aby dowiedzieć się o szczegółach zachęcamy do wejścia na http://MaliPowstancy44.blogspot.com/. Blog powstaje we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego oraz ze Związkiem Harcerstwa Polskiego.

„Jest to nasz pierwszy w pełni polski projekt od pomysłu po realizację. Mamy nadzieję, że zainteresuje on zarówno miłośników gier planszowych, jak i osoby, którym bliski jest temat harcerskiej Poczty Polowej działającej podczas Powstania Warszawskiego – mówi Miłosz Witowski z wydawnictwa Egmont, jeden z twórców blogu – Już dziś można zobaczyć jak będzie wyglądała plansza i okładka gry, a także, dzięki „kartkom z kalendarza”, dowiedzieć się co wydarzyło się w kolejnych dniach Powstania. Szczegółowe zasady gry przedstawimy wkrótce na blogu http://MaliPowstancy44.blogspot.com/. Mogę tylko zdradzić, że gracze będą musieli ze sobą współpracować i poruszać się po planszy, która przedstawia warszawskie dzielnice.”

Blog będzie działał do połowy października, czyli momentu pojawienia się gry na rynku.

Więcej informacji o grze: http://MaliPowstancy44.blogspot.com/; www.KrainaPlanszowek.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu