Bezprzewodowa kamera IP Etrovision

Na rynku dostępna jest bezprzewodowa kamera IP Etrovision EV6131HW, z wbudowanym slotem kart SD. Urządzenie współpracuje nie tylko z udostępnionym przez producenta oprogramowaniem do nagrywania obrazu i dźwięku, ale też z zaawansowanym Alnet Systems Netstation. Dzięki temu jest możliwa szybka rozbudowa istniejących instalacji monitorujących o rozwiązania bezprzewodowe.

Etrovision_EV6131Kamera – przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynków- została wyposażona w przetwornik 1,4” CMOS, o rozdzielczości VGA (640X480). Obraz jest przesyłany z użyciem kompresji M-JPEG lub MPEG-4, z prędkością do 30 klatek/sekundę. EV6131HW wyposażono w mikrofon oraz slot kart SD, który umożliwia rejestrowanie obrazu także przy całkowitym braku możliwości podłączenia kamery do sieci. Dostęp do kamery można uzyskać z dowolnego miejsca przez przeglądarkę internetową (Microsoft Internet Explorer). Dobra jakość obrazu uzyskiwana jest przy niewielkim oświetleniu – 0,5 lux.

Kamera Etrovision współpracuje z Alnet Systems Netstation, zaawansowanym oprogramowaniem sieciowym przeznaczonym do nagrywania obrazu i dźwięku. Umożliwia to stworzenie w prosty sposób systemu monitoringu integrującego rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe, analogowe oraz IP. Jest to użyteczne w sytuacjach, kiedy chcemy rozbudować istniejącą instalację CCTV o kamery bezprzewodowe. Możemy wtedy wykorzystać posiadaną infrastrukturę, co znacznie zmniejsza koszt inwestycji.

Sugerowana cena detaliczna modelu EV6131HW wynosi 1239 PLN. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące. Kamera jest dostępna u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora produktów Etrovision w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu