Akademia Managera HR – rozwój kompetencji i najlepsze praktyki

Selectraining otwiera czwartą edycję programu szkoleń dla pracowników działów zarządzania zasobami ludzkimi.Program jest cyklem kilkunastu programów szkoleniowych, dobranych tak, aby uczestnicy zdobyli wiedzę i rozwinęli praktyczne kompetencje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Głównym zamysłem i tym, co odróżnia Akademię Managera HR od innych programów lub studiów podyplomowych jest połączenie wiedzy z najlepszymi praktykami, prezentowanymi przez specjalistów z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Trenerzy i konsultanci współtworzący Akademię są nie tylko doskonałymi trenerami, ale przede wszystkim praktykami, których kompetencje wykorzystywane są w realnych sytuacjach.

Akademia Managera HR to możliwość rozwoju wiedzy, nabycia nowych kompetencji oraz przećwiczenia konkretnych rozwiązań w wybranych case studies. Każda edycja jest dostosowywana do zmieniających się trendów rynkowych i wzbogacana o nowe koncepcje i rozwiązania przyjmowane przez międzynarodowe i najlepsze lokalne firmy.

Współczesny Manager HR, to nie tylko doskonały administrator, ale przede wszystkim strateg współtworzący plan zarządzania przedsiębiorstwem w kontekście budowania kapitału ludzkiego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Takie jest podstawowe założenie twórców Akademii Managera HR, a coraz większa liczba uczestników potwierdza potrzebę oraz jakość programu.

Więcej informacji na stronie www.akademiamanagerahr.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu