Nowości Exim Tours na zimę 2009/2010

Zima 2009/10 to 14 –sty rok działalności Exim Tours w Polsce. W sezonie zimowym 2008/09 Biuro Podróży Exim Tours odnotowało 30% wzrost sprzedaży w porównaniu z sezonem 2007/08. Sprzedaż gorącej oferty zimowej objętej zniżką 30% oraz gwarancją stałej ceny rusza 21 sierpnia. Nowość w ofercie to egzotyczna Tajlandia z bezpośrednim przelotem na trasie Warszawa – Bangkok.

W ofercie lotniczej przygotowanej przez Exim Tours na zimę 2009/10 znajdziemy aż 7 gorących kierunków: nowość Tajlandia oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także Margarita, Kuba, Meksyk Egipt i Tunezja.

„Jak co roku w zimę skupiamy się na czarterach egzotycznych. Tradycją naszej firmy jest wprowadzanie do sprzedaży nowego kierunku. W sezonie zima 2009/10 nowością jest Tajlandia. Bezpośrednim czarterem polecimy na trasie Warszawa – Bangkok, dalej do wyboru Pattaya lub Phuket. To bez wątpienia hitowa oferta na zimę” – wyjaśnia Piotr Czorniej Dyrektor Media Marketingu & Pr Exim Tours. „W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kontynuujemy nasze nowości z ubiegłych sezonów, czyli Meksyk, który był przebojem zimy 2008/09 oraz Emiraty Arabskie, które przez całe lato 2009 cieszyły się powodzeniem wśród klientów, szczególnie że wyloty organizujemy zarówno z Warszawy jak i Katowic ”- uzupełnia Czorniej.

Egzotyka z biurem Exim Tours odbywa się, co bardzo ważne, bez przesiadek, z cateringiem, więc wsiadamy do samolotu w Warszawie, a wysiadamy już w Varadero, Cancun, na Margaricie, w Bangkoku lub Dubaju. Zalety takiego rozwiązania to oczywiście krótszy przelot, a co za tym idzie komfortowy przelot oraz zdecydowanie niższe koszty.

W sezonie zimowym, klienci Exim Tours mogą liczyć na specjalnie przygotowane oferty oraz na atrakcyjne zniżki przy rezerwacji do końca września sięgające nawet 30%. Oferta zimowa jest objęta gwarancją stałej ceny, dzięki której klient ma pewność, że nie będzie musiał dopłacać do swojej wycieczki.

Exim Tours Polska istnieje od 1996 roku. To największa grupa turystyczna w Europie Środkowo-Wschodniej, razem z Exim Tours Czechy, Kartago Słowacja, Kartago Węgry, Kartago Rumunia. Największa w Polsce sieć połączeń czarterowych gwarantuje udane, egzotyczne wakacje w Tajlandii, Dubaju, Meksyku, Wenezueli, na Kubie. W port folio produktowym znajdują się także Egipt, Tunezja, Turcja, Wyspy Greckie oraz Majorka.

Od 14. lat Exim Tours realizuje politykę długoterminowego rozwoju firmy oraz ciągłego podwyższania jakości produktu, dzięki czemu został nominowany do tytułu Jakość Roku 2009 branży turystycznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu