KOMFORT poszybował nad Łodzią

21 sierpnia b.r. na niebie przy ul. Świętej Teresy 94 pojawił się sterowiec KOMFORTu. Firma w ten sposób uświetniła uruchomienie kolejnego, 6 już salonu sprzedaży w Łodzi. W dniu otwarcia na klientów czekało 10% rabatu na wszystkie towary dostępne w sieci. Nowy salon to również dodatkowa oferta. Asortyment sklepu został wzbogacony o kolejne branże – drzwi, schody i tkaniny dekoracyjne.

Firma SKLEPY KOMFORT SA to lider rynku pokryć podłogowych w Polsce. Sieć liczy ponad 136 sklepów o różnych formatach: salonów wielkopowierzchniowych, butików oraz sklepów działających w systemie franchisingu. W tym roku firma uruchomiła 16 nowych salonów, połowa to sklepy franczyzowe. Ponadto w marcu swoją działalność rozpoczął pierwszy sklep KOMFORTu za granicą – w Ołomuńcu w Czechach. Kolejny salon uruchomiony zostanie we wrześniu w Pilznie. Jesienią planowane jest także uruchomienie następnych salonów w Polsce – w Toruniu oraz w Warszawie.

Szerszy wybór

Nowy sklep KOMFORTu przy ul. Świętej Teresy oprócz standardowego asortymentu, czyli pokryć podłogowych, oferuje również drzwi, schody i tkaniny dekoracyjne. Ten kompleksowo wyposażony salon prezentujący szeroki asortyment produktów wykończeniowych to efekt nowej polityki firmy. Zgromadzenie na jednej sali tak różnorodnej oferty produktów ma ułatwić wybór odpowiedniego wykończenia do każdego rodzaju wnętrz.

Łódź to druga po Warszawie (ul. Krakowska 61) lokalizacja sklepu KOMFORT, w którym uruchomione zostały jednocześnie wszystkie branże. Poszczególne działy od maja 2009 roku pojawiają się sukcesywnie w sklepach w całej Polsce. Docelowo mają zostać uruchomione we wszystkich wielkopowierzchniowych salonach w kraju.

„Decyzja o wprowadzeniu kolejnych branż jest elementem strategii intensywnego rozwoju firmy. Zakłada ona rozszerzanie oferty sieci KOMFORT o nowe kategorie produktów z branży wyposażenia wnętrz. Połączenie na jednej sali sprzedaży dekoracji okiennych z ofertą podłóg, drzwi i schodów da nam szansę zwielokrotnienia liczby transakcji oraz częstotliwości odwiedzin naszych sklepów. Skala działalności firmy, międzynarodowe kontakty z dostawcami, znajomość najnowszych trendów oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz pozwala nam optymistycznie oceniać perspektywy dla nowo uruchamianych branż.”- powiedział Jerzy Szkwarek, prezes zarządu firmy Sklepy KOMFORT.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu