Kaspersky Lab organizuje obóz w Zakopanem dla członków AV-School

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zorganizował młodzieżowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy w ramach projektu „AV-School – Szkoła Antywirusowa”. W obozie uczestniczyła młodzież z Rosji. Znaleźli się wśród niej m.in. zwycięzcy konkursów organizowanych przez portal AV-School.ru. Obóz odbywał się w dniach 27 lipca – 5 sierpnia 2009 r. w pensjonacie Boruta w Zakopanem.

Organizatorzy obozu połączyli przyjemne z pożytecznym. Jego uczestnicy, oprócz aktywnego wypoczynku, podczas którego poznawali uroki Zakopanego i podziwiali górskie pejzaże, brali udział w cyklu szkoleń dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa IT, zarządzania biznesem, a także w warsztatach skutecznej komunikacji.

Tematy zajęć zorganizowanych dla obozowiczów AV-School przedstawiały się następująco: „Moje plany życiowe i potrzeby”, „Komputer w życiu każdego z nas”, „Instalacja i ustawienia Windows”, „Relacja przedsiębiorca – pracownik”, „Mocne strony mojej osobowości”, „Instalacja systemów Linux/Unix. Rodzaje licencji”. „Mój biznes plan”, „Cele ataków cyberprzestępców. Klasyfikacja zagrożeń”, „Sposoby zabezpieczeń przed atakami cyfrowymi”, „Internet – okno na świat”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat „Kaspersky Lab” potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu i dający perspektywę dalszej współpracy z firmą. W programie obozu znalazły się także zajęcia sportowe, dyskoteki, ognisko oraz wycieczki do Krakowa, Wieliczki i Doliny Chochołowskiej.

W organizacji przedsięwzięcia duży udział mieli przedstawiciele Kaspersky Lab Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu