BlogDay 2009 w public relations

Autorzy bloga na temat public relations www.blogpr.pl z okazji zbliżającego się międzynarodowego dnia blogerów – BlogDay 2009, ogłaszają konkurs dla wszystkich osób fascynujących się PR i czytających blogi poświęcone tej tematyce.

Aby wziąć udział w konkursie z okazji BlogDay 2009 wystarczy pod konkursowym wpisem na www.blogpr.pl wskazać według siebie najbardziej wartościowy blog w polskiej blogosferze na temat public relations, wizerunku, czy budowania relacji. Komentarz powinien zawierać argumentację dlaczego akurat te blogi autor rekomenduje. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury, złożone z autorów blogpr.pl.

W konkursie można wygrać reklamę linkową lub banerową, emitowaną przez miesiąc na blogpr.pl.

BlogDay obchodzony jest w światowej blogosferze 31 sierpnia. Tego dnia blogerzy na swoich blogach publikują notki przedstawiające przynajmniej pięć blogów swoim zdaniem wartościowych i wartych uwagi.

Serwis blogpr.pl powstał w marcu 2009 roku, prowadzony jest przez praktyków i entuzjastów public relations: Martynę Bańkowską, Agnieszkę Kminikowską, Łukasza Szymańskiego, Małgorzatę Utmańczyk, Przemysława Żyłę.

Link do wpisu konkursowego: http://blogpr.pl/blogday-2009-w-public-relations.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu