Altkom partnerem biznesowym SAP

Altkom Akademia rozpoczęła w sierpniu współpracę z firmą SAP Polska w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań związanych z usprawnianiem procesów biznesowych. Tym samym firma poszerzyła listę oferowanych systemów ERP o system SAP Business One.SAP Business One to zintegrowany system informatyczny skierowany głównie do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. System gwarantując dostęp do krytycznych danych z wszystkich obszarów działalności firmy, ułatwia kontrolę procesów biznesowych m. in. w obszarach: sprzedaż, zakupy, finanse, produkcji, logistyka czy CRM.

„Każda firma realizuje szereg procesów biznesowych, które nie zawsze są ze sobą kompatybilne, co w znaczny sposób może obniżać jej efektywność i wpływać negatywnie na relacje z klientami.

Z naszego doświadczenia wynika, że małym i średnim przedsiębiorstwom zależy, by wdrożony system był przystępny cenowo i dostosowany do ich indywidualnych preferencji. Cieszymy się, że dzięki współpracy biznesowej z SAP, będziemy mogli zaproponować naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom – system SAP BO (Business One).” – powiedział Michał Szubert, Business Solutions Director ERP w Altkom Akademia.

W ofercie rozwiązań ERP Altkom Akademii znajdują się również systemy Microsoft Dynamics – AX i NAV.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu