Telewizja Cyfrowa UPC zwiększa zasięg

UPC Polska rozpoczyna sprzedaż usługi telewizji cyfrowej w Lubinie. Telewizja Cyfrowa UPC to przede wszystkim wygoda, którą daje możliwość zatrzymywania telewizji na żywo i nagrywania ulubionych programów, lepsze wrażenia audiowizualne dzięki cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, a także większy wybór propozycji programowych, w tym szeroki wybór kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości (HD).Od 24 sierpnia br. oferta Telewizji Cyfrowej UPC stanie się dostępna dla wszystkich mieszkańców Lubina, znajdujących się w zasięgu sieci. Usługa Telewizji Cyfrowej UPC dostępna jest w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Kielcach, Bydgoszczy i Lublinie. Obecnie korzysta z niej już ponad 160 tys. klientów.

Komfort, wygoda, jakość: Dla wszystkich. To proste

Telewizja Cyfrowa UPC to szereg nowych możliwości dla widzów, a także znacznie większy wybór kanałów, zawierający wiele nowych propozycji programowych. Cyfrowa Telewizja UPC oferuje szeroki wybór kanałów w standardzie HD. Są to Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, HBO HD, Polsat Sport HD, TVN HD, National Geographic Channel HD, History Channel HD i TVS HD. Oferta kanałów dostępnych w jakości HD będzie stale rozwijana.

Atutem usługi telewizji cyfrowej są nowe funkcjonalności, dostępne dzięki dekoderom UPC Mediabox. UPC Mediabox z nagrywarką cyfrową pozwala na nagrywanie programu telewizyjnego, nawet podczas oglądania audycji na innym kanale. Możliwe jest także nagrywanie dwóch programów jednocześnie podczas oglądania trzeciego. Nagrywanie można zaplanować np. z tygodniowym wyprzedzeniem lub ustawić w trybie cyklicznym (np. codziennie, raz w tygodniu, co miesiąc) przy użyciu łatwego w obsłudze elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Przewodnik ten ułatwia również nawigację i dostarcza wielu informacji ułatwiających wybór pozycji programowej. Pozwala również na łatwe i wygodne ustawienie przypomnienia o wybranym programie.

W ramach oferty Telewizji Cyfrowej UPC klienci mają do wyboru Pakiet Select i Max:

  • Pakiet Select: to zestaw kanałów ogólnorozrywkowych i tematycznych obejmujący programy oferowane dotąd w analogowym Pakiecie Pełnym oraz wybrane nowości, których dotychczas nie było w ofercie UPC. Obecnie jest to blisko 80 różnorodnych programów, w tym 3 w wysokiej rozdzielczości (HD).
  • Pakiet Max: to bogaty wybór programów telewizyjnych, obejmujący wszystkie kanały pakietu Select i dodatkowo szeroki wachlarz niemal 30 różnorodnych tematycznie nowości programowych. Pakiet Max to ponad 100 kanałów, w tym 5 kanałów HD.
  • Pakiety Premium: oferta programowa Telewizji Cyfrowej UPC jest dodatkowo wzbogacona o kanały Premium. Wśród Pakietów Premium znajdą się: Canal+ (6 kanałów, w tym 2 HD), HBO (4 kanały, w tym 1 HD), Cinemax (2 kanały), HBO + Cinemax (6 kanałów, w tym 1 HD), Pakiet eXtra (3 kanały dla widzów dorosłych i 3 kanały hobbystyczno-sportowe), oraz Pakiet eXtra Sport (5 kanałów sportowo-hobbystycznych).

Trzy usługi, jeden operator – atrakcyjna oferta na zakup trzech usług

Telewizja Cyfrowa UPC jest dostępna również w pakietach z usługą dostępu do Internetu i telefoniczną. Zgodnie z misją: Dla wszystkich. To proste, UPC proponuje obecnym oraz przyszłym klientom przejrzyste i atrakcyjne oferty promocyjne na zakup potrójnej usługi. W dniu 17 sierpnia br. UPC wprowadziło nową promocję „Kup 3 płać za 2”, dzięki której klient zamawiąjący wszystkie trzy usługi UPC otrzymuje jedną z nich bez dodatkowych opłat na zawsze. Promocja ta jest prostym i wygodnym rozwiązaniem dostępnym dla wszystkich, zarówno nowych, jak i obecnych klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu