Sony Ericsson W995 zdobył nagrodę EISA w kategorii European Music Phone 2009-2010 (Europejski Telefon Muzyczny)

Sony Ericsson z przyjemnością ogłasza, iż telefon W995 otrzymał prestiżową nagrodę European Music Phone 2009-2010 przyznaną przez Stowarzyszenie EISA. Wręczenie nagrody nastąpi podczas gali IFA w Berlinie.

Wyróżnienie przyznawane jest przez ponad 50 najważniejszych europejskich wydawnictw branżowych, zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Technik Audiowizualnych EISA (Europen Imaging And Sound Association). EISA przy ocenie brała pod uwagę nie tylko najnowocześniejsze i najbardziej pożądane cechy urządzenia, ergonomię czy wzornictwo, ale też współczynnik jakość do ceny.

Sony Ericsson W995 to telefon zaprojektowany z myślą o entuzjastach multimediów, którzy w łatwy sposób mogą korzystać z funkcji rozrywkowych, takich jak odtwarzanie muzyki czy wideo, dostęp do gier czy Internetu. W995 wyposażony jest w 2,6 cala ekran o rozdzielczości 240×320 pikseli, zapewniający doskonałe warunki do oglądania filmów czy obrazów. Telefon posiada też odtwarzacz mediów, Walkman 4.0, z funkcją Shake Control i łącze typu jack do słuchawek. Dodatkowo wyposażony jest w aparat fotograficzny 8,1 MPix, lampę LED, geo-tagging oraz stabilizację obrazu. Dzięki aplikacji Media Go można w zdumiewająco łatwy sposób porządkować i przesyłać ulubioną muzykę czy filmy z telefonu do komputera.

„Jesteśmy bardzo dumni z przyznania tej prestiżowej nagrody dla W995”, powiedziała Joanna Jakucewicz, Chanel Marketing Manager, Sony Ericsson. „Telefon W995 zapewnia użytkownikom doświadczenie wykraczające poza muzykę. Dzięki aplikacji MediaGo można automatycznie przenosić wszelkie dane audio, zdjęcia i materiały wideo pomiędzy telefonem a komputerem, a oglądania materiałów wizualnych na W995 jest tak dobre, jak na komputerze”.

Telefon W995 dostarcza najlepszej z możliwych rozdzielczości wideo i posiada baterię o wystarczająco dużej mocy, aby można było obejrzeć dwa pełnometrażowe filmy fabularne. Funkcje Clear Stereo i Clear Bass oraz dołączone najwyższej jakości słuchawki HPM-77 gwarantują słuchanie muzyki najwyższej jakości.

Nagrody EISA przyznawane są w następujących kategoriach: fotografia, sprzęt audio, kino domowe, wideo, elektronika samochodowa oraz urządzenia mobilne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu