Signal Iduna powołuje Anettę Guzek na stanowisko wiceprezesa obydwu spółek w Polsce

SIGNAL IDUNA wiodąca grupa ubezpieczeniowa, posiadająca ponad 100 – letnią tradycję i doświadczenie na rynku niemieckim, mianowała Anettę Guzek na stanowisko Wiceprezesa Zarządu obu polskich spółek Signal Iduna: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i Signal Iduna Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.. Nowa Pani Wiceprezes w polskich spółkach SIGNAL IDUNA będzie odpowiedzialna przede wszystkim za sprzedaż.

Anetta Guzek przychodzi do SIGNAL IDUNA z TAS Insurance Group, gdzie pełniła obowiązki wiceprezesa ukraińskiej grupy. Wcześniej zdobywała doświadczenie na szczeblu zarządzającym w firmach będących liderami na rynku ubezpieczeń, między innymi w grupie WARTA. Anetta Guzek posiada głęboką wiedzę w zakresie ubezpieczeń oraz w zarządzaniu i tworzeniu od podstaw kluczowych obszarów w firmie. Komentując swoją nominację, Anetta Guzek powiedziała: „Skupię się na kontynuowaniu słusznej polityki restrukturyzacji, by spółka osiągnęła wzrost przychodów.”

„SIGNAL IDUNA jest całkowicie oddany zachowaniu najwyższych standardów dotyczących przestrzegania przepisów i uregulowań, zarządzania ryzykiem, a także zapewnieniu wysokiego standardu usług dla posiadaczy polis ubezpieczeniowych. Oczekuję utrzymania tego oddania” – dodaje Anetta Guzek.

Po ukończeniu studiów na SGGW w Warszawie i uzyskaniu MBA na Uniwersytecie Szczecińskim oraz dyplomu specjalisty Insurance and Banking Academy w City University Business School of London (Wielka Brytania), pełniła wiele różnych stanowisk w usługach ubezpieczeniowych i obecnie posiada głęboką wiedzę o rozwijających się rynkach europejskich. Anetta Guzek włada 4 językami, w tym rosyjskim i angielskim płynnie.

W czasie wolnym interesuje się literaturą naukową, teatrem oraz podróżami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu