Feliz Residence na finiszu

Kameralna inwestycja Orco Property Group – Feliz Residence została zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego na Ochocie przy ul. Przy Parku 22. Obecnie prowadzone są jeszcze prace wykończeniowe lokali oraz aranżacja zieleni. Już na jesieni Feliz Residence będzie gotowa żeby przyjąć swoich pierwszych mieszkańców.

Stylowa ekologia

Unikalny charakter Feliz Residence podkreśla niska willowa zabudowa oraz eleganckie wykończenie m.in. z drewna i kamienia naturalnego. Łącznie powstało 40 apartamentów, w tym 4 okazałe penthousy, do których bezpośrednio prowadzą eleganckie windy. Ponadto w każdym z luksusowych apartamentów znajduje się stylowy kominek, który zapewnia wnętrzu przytulny klimat.

W inwestycji zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, przyczyniające się do ochrony środowiska i znacznego obniżenia kosztów eksploatacji.

Feliz Residence blisko natury i rodziny

Feliz Residence jest osiedlem bezpiecznym, przyjaznym i wygodnym. Wszystkie mieszkania w inwestycji mają balkony lub tarasy. Zadbano również o staranną aranżację przestrzeni wokół budynków – prywatne ogródki i zieleń w części wspólnej, która już dziś zapewnia przyjemne zacienienie, zaś wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, podkreślarodzinny charakter osiedla. Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom teren inwestycji jest strzeżony i pod stałym monitoringiem kamer.

Na klientów Feliz Residence czekają jeszcze lokale od 56 do 135 metrów.

Ceny zaczynają się od 10 900 zł za mkw.

„To naprawdę atrakcyjna cena za wykończony apartament wyposażony w takie udogodnienia jak videodomofon, żaluzje przeciwsłoneczne czy ogrzewanie kanałowe w podłodze. Prócz niedalekiego terminu odbioru zapewniamy roczną gwarancję na wykończenia. Klient nie tylko oszczędza czas, ale i pieniądze, kupując apartament gotowy pod klucz zaoszczędza na podatku VAT, zamiast 22% dla materiałów wykończeniowych i wyposażenia płaci 7%”.- mówi Alicja Kościesza, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Orco Property Group.

Mieszkania sprzedawane są w systemie dwóch rat. Klient wpłaca 15% przy podpisaniu umowy, a następnie 85% na 7 dni przed odbiorem lokalu, z możliwością przedłużenia terminu. ORCO dopuszcza negocjację ceny w zależności od ustalonych z klientem warunków i terminów płatności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu