Poznaj tajemnice szpiegowskie razem z byss

W ramach współpracy z firmą „Panoptikum”, agencja interaktywna byss przygotowała stronę internetową dla wystawy „Tajemniczy Świat Techniki Szpiegowskiej”. Witryna www.Spyworld.pl pilotuje ekspozycję, która będzie miała charakter interaktywnej zabawy, mającej zaangażować zwiedzających. Wystawa odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w Muzeum Techniki, w dniach od 7 września 2009 r. do 15 lutego 2010, a następnie zostanie na stałe przeniesiona do Berlina.

Zwiedzającym zostaną zaprezentowane oryginalne narzędzia szpiegowskie, używane przez najbardziej znane agencje tj. CIA, KBG czy też brytyjskie MI6. W 11 salach tematycznych, o łącznej powierzchni ponad 400m2, pokazane zostaną takie eksponaty jak: urządzenia szyfrujące, specjalistyczna broń oraz kamery i magnetofony ukryte w przedmiotach codziennego użytku. Dodatkową atrakcją będą akcesoria rodem z filmów z Jamesem Bondem, które dotychczas można było zobaczyć jedynie na ekranach kin.

Dodatkowo, każdy z odwiedzających będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w specjalnych grach logiczno-szpiegowskich przygotowanych przez byss. Ich pełne wersje dostępne będą podczas wystawy. Na stronie Spyworld.pl każdy zainteresowany znajdzie również najważniejsze informacje odnośnie ekspozycji.

Ze względu na swoją tematykę i unikalne eksponaty wystawa ma szansę stać się wydarzeniem przyciągającym uwagę szerokiej publiczności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu