Oferta Vectry już dostępna dla mieszkańców Warszawy

Mieszkańcy Warszawy już od 18 sierpnia mogą skorzystać z usług Vectry, drugiego pod względem liczby abonentów operatora w Polsce. „Specjalna oferta przygotowana przez Vectrę spełnia najbardziej wymagające kryteria warszawskich Klientów” – zapewnia Krzysztof Burmer, dyrektor operacyjny Vectry.

„Przejęcie Spray’a otworzyło nam drogę do ekspansji na rynek warszawski, który traktujemy bardzo poważnie. Zamierzamy wykorzystać akwizycję do budowania silnej pozycji w stolicy. Planowane inwestycje i bardzo atrakcyjna oferta pozwolą nam stać się w krótkim czasie co najmniej trzecim graczem – powiedział Tomasz Żurański, prezes Zarządu Vectra S.A. – Dotychczasowym abonentom Spraya zaoferowaliśmy usługi pod marką Vectra o jakości i cenach konkurencyjnych w stosunku do pozostałych operatorów. Nasz bogata oferta telewizji cyfrowej wprowadzona w unikalny sposób wyróżnia Vectrę na rynku, o czym świadczy fakt, iż jest najczęściej wybieraną usługą wśród operatorów kablowych w Polsce – dodaje.

Syrenka w technologii HD

Abonenci mogą skorzystać z oferty telewizyjnej w wersji analogowej oraz cyfrowej. Ta druga jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Klienci mają do wyboru pakiety – Złoty Cyfrowy, z 84 programami wraz z kanałem TVN HD, a także AXN, Discovery Channel HD, Comedy Central, Kino Polska, Hallmark Channel oraz Pakiet Platynowy wzbogacony 27 kanałami, a w tym aż 5 nadawanych w standardzie HD oraz m.in. Universal Channel, BBC Knowledge, Bebe TV czy CBeebies. Można również skorzystać z 5 dodatkowych paczek tematycznych. Oprócz standardowych pakietów z kanałami Canal+, HBO oraz Cinemax. Dla zagorzałych kibiców sportowych przygotowano paczkę „Sport na Ostro”, zawierającą 10 dodatkowych kanałów (m.in. Eurosport HD, Polsat Sport HD, ESPN) oraz Pakiet Erotyczny z 6 programami (m.in. Blue Hustler, Hustler TV, Adult Channel, Private Spice) dedykowany dla żądnych wrażeń widzów.

„Z kolei dla Klientów, których interesuje odbiór określonego programu, oferujemy również możliwość wzbogacenia standardowego pakietu konkretnym kanałem z 10 proponowanych w standardzie HD, między innymi National Geographic Channel HD, Luxe.TV HD, Discovery HD ” – powiedział Krzysztof Burmer. Wkrótce oferta kanałów w jakości High Definition zostanie wzbogacona o kolejne – dodaje.

„Discovery Networks oferuje bogate portfolio kanałów, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Docierając do szerokiego grona odbiorców Discovery dostarcza najwyższej jakości treści i gwarantuje rozrywkę na najlepszym poziomie. Cieszymy się z poszerzenia współpracy z Vectrą. Jestem przekonana, ze dzięki fascynującym programom oraz najwyższym standardom HD, kanał Discovery HD stanowić będzie dla abonentów Vectry prawdziwą wartość dodaną i spotka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających odbiorców” – powiedziała Kinga Toth, Affiliate Sales Director, Discovery Networks Central Europe.

Telewizja cyfrowa w Vectrze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego abonenta. Oprócz bogatej oferty programowej, która stale jest poszerzana oferuje także dodatkowe funkcjonalności, takie jak elektroniczny przewodnik po programach, oryginalną wersję językową i wiele innych. Niebawem skomponowanie własnego układu programów telewizyjnych będzie jeszcze bardziej ułatwione, ponieważ w listopadzie tego roku usługa cyfrowa zostanie wzbogacona o dodatkową funkcjonalność: Personal Video Recorder (PVR) czyli nagrywarka programów telewizyjnych, a w przyszłym roku Vectra wprowadzi Video on Demand (VoD) – możliwość korzystania z wypożyczalni filmów bez wychodzenia z domu.

Z szybkością światłowodu

Internet w ofercie warszawskiej znacznie przyspieszył. Dotychczas największa przepustowość wynosiła 6 Mb/s. Teraz zmiana będzie radykalna: Vectra oferuje szybkość Internetu od 1 aż do 24 Mb/s, również z wykorzystaniem sygnału bezprzewodowego. Szybkie łącze umożliwia pasjonatom gier komputerowych korzystanie z internetowej rozgrywki. Aby ułatwić zmierzenie się z sąsiadem w wirtualnym świecie, Vectra udostępnia z każdym pakietem dedykowane serwery gamingowe. Za ich pośrednictwem możliwa jest gra m.in. w serię gier wojennych Call of Duty, legendarnego Counter Strike czy Wolfenstein: Enemy Territory.

Okno na świat

Dla abonentów telefonii Vectra wprowadza pakiety, w których można skorzystać z darmowych połączeń wewnątrz sieci, a także z pakietów darmowych minut – od 150 nawet do 2000 minut do wykorzystania na połączenia krajowe oraz do ponad 20 krajów całego świata. „Dzisiaj większość z nas ma przyjaciół i współpracowników już nie tylko w obrębie jednego miasta lub nawet kraju, ale na całym świecie. Dlatego też nie możemy ograniczać oferty pod względem geograficznym i systematycznie powiększamy zasięg darmowych połączeń” – mówi Krzysztof Burmer.

Pakiet na kryzys

Każdą z trzech dostępnych usług można zamówić jako samodzielną paczkę lub indywidualnie skonfigurować pakiet składający się z dwóch lub trzech ofert. „Wariacji w pakietach jest bardzo dużo. Praktycznie można wybrać określony poziom każdej usługi, co daje możliwość Klientom elastycznego dostosowania oferty do swoich konkretnych wymagań” – wyjaśnia Krzysztof Burmer. Dodatkowo, biorąc pod uwagę obecną niepewną sytuację na rynku pracy, każdy Abonent Vectry, gdy nie ze swojej winy straci pracę, może bez żadnych konsekwencji finansowych zakończyć umowę.

Klienci dotychczas korzystający z usług sieci Spray, przechodząc pod skrzydła Vectry mogą skorzystać ze wszystkich promocji, przygotowanych dla nowych Klientów. „Dodatkowo, tak skonstruowaliśmy naszą ofertę, żeby połączenie operatorów Spray i Vectra było możliwie jak najmniej uciążliwe dla aktualnych Klientów. Jeśli nie są zainteresowani zmianą pakietów i zwiększeniem usług, oferujemy im również płynne przejście z pakietów Spray na Vectra, gdzie za tą samą cenę Klienci otrzymają w standardzie więcej możliwość – zwiększy się ilość kanałów, funkcjonalności dekoderów cyfrowych oraz szybkość Internetu” – tłumaczy Burmer.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu