Odkryj pełnię życia z Akademią Kobiet Sukcesu

„Pełnia kobiecości”, „Życie pełnią” oraz „Pełne porozumienie” to przewodnie tematy drugiego, jesiennego cyklu konferencji pt. „Sukces w pełni” organizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu w Centrum Łowicka w Warszawie. Kolejne konferencje odbędą się w soboty 3 października, 7 listopada i 5 grudnia 2009.

Na spotkaniach wybitni prelegenci opowiedzą o pielęgnowaniu i odkrywaniu kobiecości, o harmonijnym, pełnym życiu i rozwoju oraz o dobrych relacjach międzyludzkich, o umiejętności rozmowy, dialogu, słuchania siebie nawzajem.

Swój udział potwierdzili już tak znamienici goście jak Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Ewa Woydyłło, Kazimiera Szczuka, Agnieszka Graff, Bożena Batycka, Tanna Jakubowicz-Mount oraz Ewa Foley.

Akademia Kobiet Sukcesu to projekt realizowany przez kobiety i dla kobiet, kontynuacja i rozwinięcie organizowanego od dwóch lat w SGH Tygodnia Kobiet Sukcesu. Naszym głównym celem jest zwiększanie wiary i pewności siebie wśród wszystkich kobiet dążących do szeroko rozumianego sukcesu. Poprzez spotkania z wybitnymi gośćmi, ekspertami w różnych dziedzinach i osobami znanymi chcemy inspirować Was do działania, a także integrować środowisko kobiet o podobnych wartościach. Akademia Kobiet Sukcesu to wspaniała atmosfera, wiele cudownych kobiet i wspólny cel – dążenie do rozwoju!

Jesienią tego roku rusza również nowy cykl warsztatów w ramach Akademii Kobiet Sukcesu pt. „Narodziny Kobiety Sukcesu – Jak dobrze być sobą!”. Uczestnicząc w nich odkryjesz i wzmocnisz w sobie Kobietę Sukcesu – kobietę świadomą siebie i własnej unikalności, wierzącą w swój potencjał, żyjącą w zgodzie ze swoim ciałem i kobiecością, ze swoimi emocjami, wartościami i przekonaniami. Kobietę która dzięki temu, że czuje się wartościowa, wie kim jest oraz co chce osiągnąć, ma siłę do działania i osiągania sukcesu. Bądź taką kobietą!

Zapraszamy wszystkie kobiety dążące do życia w pełni, a więc spełnienia zawodowego, równowagi w życiu prywatnym i zawodowym, realizowania własnych pasji; chcące się rozwijać i marzące o założeniu własnej firmy. Udział w konferencjach jest bezpłatny, szczegóły na stronie www.kobietyisukces.pl, na której znajdują się także relacje i zdjęcia z naszych wcześniejszych konferencji.

Odkryj pełnię życia z Akademią Kobiet Sukcesu!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu