Nie masz czasu odebrać rozmowy?

Świetnym rozwiązaniem na taki problem może być „wirtualna sekretarka”. Nie wiadomo do końca o co chodzi za chwilę wszystko się wyjaśni. W dzisiejszych czasach coraz częściej mamy tyle spraw na głowie , że najlepiej było by zająć się tymi naprawdę ważnymi nie lekceważąc oczywiście przy tym wszystkich innych .

W takim rozwiązaniu może nam pomóc właśnie „wirtualna sekretarka”.Osiągalna w godzinach w których możemy zająć się czymś nie związanym z pracą. Nie utraci żadnych ważnych informacji, o których czasem zdarzy się zapomnieć . Zawsze powita klienta uprzejmie i życzliwie. Wszystkie informacje przekaże drogą telefoniczną, sms-em, faksem czy mailem. Z jednej strony można zaoszczędzić mnóstwo czasu , a z drugiej być dłużej dyspozycyjny dla klientów .

Takie niecodzienne połączenie oferowane za niewielką opłatę zwróci się kilkakrotnie i to w przeciągu krótkiego czasu. Na życzenie zleceniodawcy wirtualna sekretarka może odbierać rozmowy w języku niemiecki, co nie wyklucza rozszerzenia oferty o inne języki. Może również „podzielić się” swoim adresem pocztowym z osobami którzy z osobistych względów nie mogą odebrać poczty osobiście.

Jak to wszystko działa? Niektórych może dziwić ja to wszystko się dzieje że można oferować tak wiele za tak mało. Otóż wszystkie technologie rozwijają się z wielkim rozmachem . A „wirtualna sekretarka” korzysta tylko z najnowszych osiągnięć dlatego jakość świadczonych usług będzie z dnia na dzień coraz lepsza. Działanie wirtualnej sekretarki można przedstawić w skrócie w kilku punktach:

1.Zleceniodawca przekazuje wirtualnej sekretarce najważniejsze informacje o firmie (czym się zajmuje), oraz powitanie z którym sekretarka będzie witać klientów , również indywidualnie .

2.Wirtualna sekretarka dobiera najlepiej odpowiadającą opcję dla zleceniodawcy i potrzeb jego firmy .

3.Sekretarka prowadzi rozmowę w imieniu zleceniodawcy i przekazuje otrzymane informacje w sposób wybrany przez zleceniodawcę, a klient nawet się nie zorientuje.

4.Zleceniodawca zaoszczędził mnóstwo czasu a sekretarka z przyjemnością odbiera rozmowy i przekazuje treść zleceniodawcy .

Dzięki sekretarce zawsze jesteś osobiście dostępny dla swoich klientów, oraz można szybko odróżnić ważną wiadomość którą trzeba potraktować poważnie od tych, które mogą zostać zrealizowane w późniejszym czasie. Nie musisz się już martwić o telefony w czasie podróży, wakacji czy na spotkaniu. Niedrogie, profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Można na nowo zacząć życie bez wielu obowiązków, którymi zajmie się wirtualna sekretarka.

Do kogo jest skierowane biuro telefoniczne ?? Wirtualna sekretarka odciąży z obowiązków małe firmy i przedsiębiorstwa. Doskonale spełnia się również w e-biznesie, gdzie zaoszczędzi nam wiele kłopotów z wynajmem i utrzymaniem biura. Klientami wirtualnej sekretarki są także przedsiębiorstwa zagraniczne, które chcą rozszerzyć swoją działalność na Polskę, oraz osoby fizyczne nie mieszkające na stałe w Polsce. Wygoda i profesjonalizm to czym może charakteryzować się życie przedsiębiorcy, który przy tym zaoszczędzi czas i pieniądze . Doskonałym przykładem „wirtualnej sekretarki” jest serwis http://www.biuro-tel.pl/, można również bezpłatnie przetestować działanie serwisu . Na stronie są również przykładowe ceny wirtualnej sekretarki

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu