LPP nowym najemcą w Galerii Sanowa w Przemyślu komercjalizowanej przez Cushman & Wakefield

Do grona najemców galerii ostatnio dołączyła firma LPP, zajmująca się projektowaniem i dystrybucją odzieży pod takimi markami jak Reserved, Cropp, House, Mohito, Reserved Kids czy Esotiq. Wyłącznym agentem przy komercjalizacji Galerii Sanowa jest firma Cushman & Wakefield, światowy doradca w dziedzinie nieruchomości.

Sanowa wizualizacjaLPP zajmować będzie ok. 1.675 mkw. powierzchni galerii. Największą powierzchnię zajmuje lokal Reserved, kolejny co do wielkości jest lokal Cropp, House, Mohito i Esotiq.

Wcześniej umowy gwarantujące obecność w centrum podpisały m.in. Kaufland, H&M, Douglas, Orsay, Deichmann, Wojas, Drogeria Natura, czy 5.10.15.

Galeria Sanowa zlokalizowana jest w Przemyślu na brzegu rzeki San, pomiędzy ulicami Sanową, Brudzewskiego i Rzeźniczą, w odległości 7 min. jazdy samochodem od centrum miasta.

Na powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych znajduje się około 70 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Galeria jest w trakcie realizacji. Jej zaawansowanie w budowie wynosi około 40%. Wynajęte zostało prawie 70% powierzchni. Projekt ma zostać ukończony i otwarty w czwartym kwartale 2010 roku.

Inwestorem i deweloperem galerii jest PA NOVA S.A. Projekt centrum powstał w największym biurze architektonicznym regionu podkarpackiego, MWM Architekci.

Podstawowe dane:

  • Cel projektu: nowoczesne centrum handlowe oferujące mieszkańcom regionu szeroką ofertę produktów i usług dobrych marek.
  • Rozpoczęcie budowy: 2008
  • Planowane ukończenie: 4 kwartał 2010
  • Powierzchnia inwestycji: 32.000 mkw.
  • Powierzchnia całkowita: 60.000 mkw.
  • Powierzchnia najmu: około 21.000 mkw.
  • Ponad 70 sklepów i punktów usługowych o zróżnicowanej ofercie, usytuowanych na dwóch kondygnacjach, szeroka zróżnicowana oferta handlowa i gastronomiczna.
  • Główni najemcy: Kaufland, H&M, Douglas, Drogeria Natura, MediaExpert, CCC, Martes Sport
  • Liczba miejsc na podziemnym parkingu: ok. 850 oraz dwa place manewrowe dla samochodów ciężarowych

PA Nova w ramach offsetu, czyli dodatkowej korzyści dla miasta, w ramach budowy galerii, dokona rewitalizacji Domku Ogrodnika w Parku Miejskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu