Integracja rozwiązań firm SIM Sp. z o.o i Platan

Tagi:

Firma SIM Sp. z o.o. – lider na rynku polskich rozwiązań do nagrywania rozmów, podpisała umowę o wzajemnej współpracy z firmą Platan z Sopotu – producentem abonenckich central telefonicznych oraz zintegrowanych systemów alarmowania, sygnalizacji i łączności radiowej. Efektem porozumienia jest wzajemna promocja i dystrybucja produktów obu firm.

SIM jest producentem profesjonalnych systemów nagrywania rozmów wspomagających pracę służb dyspozytorskich takich, jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, mających obowiązek nagrywania i przechowywania rozmów telefonicznych i radiowych, które stanowią dokumentację przyjętych zgłoszeń i przeprowadzonych działań. Stworzenie systemu, który spełnia wszystkie warunki techniczne i prawne wymusza na producentach integrację niezależnych rozwiązań.

Dzięki integracji rejestratorów rozmów firmy SIM z centralami firmy Platan, klienci otrzymują kompletny produkt idealnie dopasowujący się do posiadanej przez nich infrastruktury, umożliwiający pełną obsługę połączeń i archiwizację prowadzonych rozmów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu