Public Relations w kulturze, czyli CCR w praktyce

Agencja Koncept Box wraz z firmą MJ Training przygotowała specjalne szkolenie z zakresu Public Relations dotyczące holistycznej obsługi PR wydarzeń kulturalnych oraz instytucji kultury.

Firma szkoleniowa MJ Training specjalizuje się w kursach i szkoleniach dla administracji i biznesu. W ofercie znajdują się: szkolenia prawnicze, szkolenia biznesowe, wystąpienia publiczne i Public Relations, szkolenia administracyjne. Wszystkie projekty szkoleniowe i doradcze prowadzone są na podstawie autorskich programów opracowanych specjalnie przez wykwalifikowanych trenerów – specjalistów branżowych, którzy oprócz certyfikatów i uprawnień przede wszystkim są praktykami w ramach swojej specjalności.

Koncept Box, jako jedyna na rynku agencja specjalizujące się w CCR (Corporate Culture Responsibility) na zlecenie MJ Training przygotowała specjalne, 1-dniowe szkolenie dotyczące tematyki Public Relations w kulturze. Szkolenie podzielone jest na dwa moduły. Pierwszy poświęcony jest procesom związanym z całościową obsługą imprez o charakterze kulturalnym, widzianym oczyma organizatora, zawiera również przewodnik po PR kulturalnym dla placówek kultury. Drugi moduł dotyczy selekcji i wartościowania ofert sponsoringowych i dedykowany jest przede wszystkim pracownikom działów marketingu, sponsoringu czy promocji określonych firm angażujących się w projekty kulturalne. Każdy z modułów składa się z części teoretycznej oraz warsztatowej, w której będą przeprowadzane interakcyjne gry oraz rozmaite formy weryfikacji zdobytej wiedzy.

„Nasze szkolenie ma za zadanie podniesienie świadomości CCR’u w Polsce i jesteśmy przekonani, że przyczyni się ono również do profesjonalizacji rynku kulturalnego. Organizując i propagując to szkolenie, chcemy promować samą ideę CCR’u co, z pewnością rozwinie trend sposoringu kulturalnego.” – mówi Anna Maria Żurek, Art Director.

Pełny program szkolenia dostępny jest na www.mjtraining.pl w dziale „Wystąpienia publiczne i PR”. Szkolenia odbędą się w Krakowie 18.09.2009 r. oraz w Warszawie 01.10.2009 r. Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie szkolenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu