mKlienci płacą kartami mBanku jeszcze częściej i wygrywają w loterii Visy

Tagi:

mKlienci w letniej loterii VISA zgłosili najwięcej transakcji. Dwie spośród trzech nagród głównych trafiły do Klientów mBanku, a inne upominki zdobyło aż 200 mKlientów.Podobnie jak w jesiennej loterii, aktywność Klientów mBanku przełożyła się na liczbę transakcji zarejestrowanych w promocji „Wakacyjne nagrody z kartą VISA”. Zarejestrowali oni ponad 23,5% (wzrost o 2,5 p. p. w stosunku do loterii jesiennej) wszystkich transakcji. W tej edycji nagrody zdobyło ponad 200 Klientów mBanku i aż dwie z trzech nagród głównych, którymi są karty przedpłacone o wartości 50 tys. zł. Dzięki aktywności Klientów mBank po raz drugi z rzędu znalazł się na I miejscu, pod względem liczby transakcji zarejestrowanych w loterii Visa.

Znaczący udział Klientów mBanku w loterii wynika z faktu, że chętnie używają kart płatniczych. Wykorzystują je do płatności bezgotówkowych – zarówno w punktach naziemnych jak i w Internecie. Te transakcje stanowią aż 62% operacji dokonywanych kartami mBanku i ich udział rośnie. – mówi Jacek Iljin, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Podstawowych w mBanku. – Przy najnowszej edycji loterii Visy postanowiliśmy dodatkowo docenić naszych Klientów. Zorganizowaliśmy równoległy konkurs pod nazwą mVisionerzy, w ramach którego wynagrodziliśmy osoby, najczęściej płacące kartami mBanku. Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 37 tys. naszych Klientów.

Klienci mBanku utrzymują się w czołówce użytkowników kart płatniczych w Polsce. Obecnie w ich rękach znajduje się ponad 1,7 mln kart mBanku.

Akcja „Wakacyjne nagrody z kartą VISA” trwała od 1 kwietnia do 30 czerwca 2009 r. Udział w niej mógł wziąć każdy posiadacz karty mBanku – wystarczyło dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na terenie kraju oraz dokonać rejestracji operacji. Klienci rejestrowali swoje transakcje na stronie internetowej Visa, wysłali wiadomości SMS lub informacje przez Gadu-Gadu. Zgłoszenia przyjmowano także w postaci kuponów przesyłanych pocztą, których wzór był dostępny na stronie www.visa.pl. Na uczestników zabawy czekały atrakcyjne nagrody – 3 karty przedpłacone o wartości 50 000 zł każda, aparaty Kodak, telefony Samsung, iPody oraz torby sportowe Visa.

Równolegle z loterią trwał konkurs mBanku mVisionerzy, w którym na laureatów czekało 55 atrakcyjnych nagród, w tym na zdobywców trzech pierwszych miejsc egzotyczne wycieczki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu