Fotki z serwisu National-Geographic.pl w magazynie National Geographic Polska

Zdjęcia użytkowników serwisu National-Geographic.pl będą mogły trafić na łamy polskiej edycji słynnego magazynu z żółtą ramką. Towarzystwo National Geographic, wydawca miesięcznika National Geographic, doceniło zdjęcia polskich użytkowników i zgodziło się na ich publikację w polskiej edycji magazynu w rubryce Twoje Zdjęcie.

Do tej pory w rubryce Twoje Zdjęcie publikowane były wyłącznie fotografie z amerykańskiego wydania magazynu. Począwszy od październikowego numeru National Geographic Polska, dział Twoje Zdjęcie zapełni się zdjęciami użytkowników serwisu National-Geographic.pl, wybranymi przez polską redakcję tego pisma. Zdjęcia można nadsyłać przez stronę: www.twojezdjecie.national-geographic.pl.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy użytkownicy polskiego serwisu dodali już ok. 15 tys. fotografii, które można zobaczyć na stronie: http://www.national-geographic.pl/foto/spolecznosc/wszystkie/.

Zdjęcia reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny, techniczny i merytoryczny, dzięki czemu Towarzystwo wyraziło zgodę na ich publikację na łamach National Geographic Polska.

– To nie lada wydarzenie. Większość edycji magazynu opiera się wyłącznie na zdjęciach dodawanych do amerykańskiego serwisu i wybieranych przez amerykańskie jury. Dzięki staraniom polskiej redakcji magazynu, szanse na publikację w polskiej edycji otrzymali również użytkownicy serwisu National-Geographic.pl – tłumaczy Marcin Kozioł, dyrektor multimediów G+J Polska.

Nowy serwis National-Geographic.pl został uruchomiony w maju 2009 roku i już w tym samym miesiącu odnotował ponad 92 tys. realnych użytkowników (PBI/Megapanel 2009, maj 2009), co stanowiło wzrost o ok. 200-250% względem średniego zasięgu poprzedniej wersji serwisu, działającego od 2004 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu