Album „Torebki Autorskie” Doroty Wróblewskiej

Seria „Torebki” jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów na rynku wydawniczym w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Pierwszy z serii cyklu wydawniczego Sophisti album Torebki Vintage I autorstwa Doroty Wróblewskiej odniósł sukces. To bogato ilustrowany album o zabytkowych torebkach pochodzących z XIX i XX wieku wydany w języku polskim.

Premiera książki połączona z wystawą torebek vintage odbyła się w maju 2009 w Teatrze Wielkim w Warszawie. Wystawa torebek Doroty Wróblewskiej będzie prezentowana w Wenecji i Wiedniu.

Kolejną pozycją z cyklu Torebki będzie album Torebki Autorskie, która ukaże się w grudniu tego roku. W albumie znajdą się oryginalne projekty torebek polskich i zagranicznych projektantów . Ciekawie ilustrowana publikacja przedstawi sylwetki artystów projektujących unikatowe egzemplarze torebek.

Szansa dla projektantów

Jeżeli projektujesz torebki autorskie i chcesz, aby zdjęcia Twoich prac znalazły się w II części serii wydawniczej Torebki – Torebki Autorskie.

Wyślij swoje projekty torebek na adres dorota@sophisti.pl

Najciekawsze prace zostaną opublikowane obok sylwetki projektanta w albumie Torebki Autorskie. Premiera II części już w grudniu 2009.

Czekamy na zgłoszenia do 20 września 2009.

Dorota Wróblewska

  • Producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki. Wykładowca kodu ubioru, media, business look oraz autoprezentacji w Europejskiej Szkole Biznesu.
  • Laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET.
  • Autor i Producent programów telewizyjnych o wizerunku i metamorfozach MODNA MODA, METAMORFOZY FASHION CAFE (aktualna emisja w Polsat Cafe).
  • W centrum Warszawy, stworzyła pierwszy w powojennej Polsce dom mody Forget-me-Not, gdzie prezentuje wystawy, kolekcje zdolnych polskich i zagranicznych projektantów. Autorka cyklu książek o modzie Wydawnictwa SOPHISTI World Media Group.
  • Dyrektor Artystyczna portalu SOPHISTI.PL ( moda, kultura, sztuka, film, muzyka) .
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu