Wspólna promocja Euronetu i Tak Taka w sklepach Savia

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi epay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia na terenie południowej Polski. Klienci, którzy zakupią elektroniczne kupony doładowujące Tak Tak za min. 25 zł poprzez terminal Euronetu w kasie sklepów objętych promocją, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „9”. Promocja trwa od 17 sierpnia do 30 września br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w sklepach Savia jeden z elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak o nominale 25, 50, 100 lub 150 zł. Wszyscy klienci, którzy zakupią ww. doładowania poprzez terminal elektroniczny Euronetu w kasie sklepu, otrzymają w prezencie zestaw startowy Tak Tak „9” z kwotą 8 zł do wykorzystania na start oraz z dodatkowymi promocyjnymi doładowaniami na łączną kwotę 85 zł do wykorzystania w całej sieci Era. Upominki przekazywane będą klientom przez kasjerów marketów Savia. Promocja trwa od 17 sierpnia do 30 września br. lub do wyczerpania promocyjnych zestawów startowych Tak Tak.

„Zakup doładowań elektronicznych w kasach marketów to wygodna i coraz popularniejsza forma zasileń kont telefonów komórkowych. Ze względu na duże zainteresowanie klientów usługami oferowanymi poprzez nasze terminale, zdecydowaliśmy się we współpracy z PTC Sp. z o.o. zorganizować kolejną już akcję promocyjną w marketach Savia. Mamy nadzieję, że zwróci ona uwagę użytkowników telefonów na szybkość i swobodę zakupu doładowań kont GSM w kasach wiodącej regionalnej sieci sklepów”– powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet.

Z promocji mogą skorzystać klienci marketów Savia na terenie województw dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego. Pełny regulamin promocji wraz z listą sklepów dostępne są w siedzibie firmy Euronet oraz w sklepach Savia. Informacje nt. promocji klienci znajdą w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. Są one dostępne m.in. w sklepach sieci Savia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu