Nowe telefony w ofercie Electro World

Electro World wprowadza do swojej oferty nowe modele telefonów komórkowych. W sprzedaży są już dostępne – HTC Hero, Samsung S8000 JET, Nokia 5530 Xpress Music oraz stworzony z myślą o najmłodszych Fonek. Wkrótce do sklepów trafią także – LG GD 900 Crystal, Nokia 2720 i Nokia 3720.

HTC Hero – to pierwsze dostępne w Polsce urządzenie pracujące pod systemem Android. Wyposażono je w 3,2-calowy ekran dotykowy, 5-megapikselowy aparat fotograficzny, slot na karty micro SD, moduł GPS i cyfrowy kompas. Obsługuje interfejs Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 802.11b/g oraz Bluetooth 2.0 z EDR + A2DP. Wyświetlacz jest pokryty specjalną powłoką, dzięki której nie pozostają na nim ślady palców. Telefon jest już w sprzedaży, a jego cena to 2299 zł.

Samsuns S8000 JET – nowy smartphone posiada 3,1-calowy dotykowy wyświetlacz AMOLED, obsługujący 16 mln kolorów, 5-megapikselowy cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją auto-focus, GPS, Bluetooth oraz Wi-Fi. Umożliwia nagrywanie i odtwarzanie filmów w jakości DVD, a także pobieranie i odtwarzanie formatów DivX i Xvid. Został wyposażony w system rozpoznawania ruchu (motion gate), który umożliwia dostęp do multimediów poprzez stuknięcie telefonu, bądź poruszenie nim, a także w funkcję inteligentnego odblokowywania (smart unlock) umożliwiającą użytkownikom zaprogramowanie własnych, zindywidualizowanych ruchów stosowanych do obsługi telefonu. Smartphone jest już dostępny w cenie 1699 zł.

Nokia 5530 Xpress Music – jest obsługiwana przez system Symbian, ma dotykowy ekran o przekątnej 2,9 cala oraz rozdzielczości 640 x 360 pikseli, 3,2-megapikselowy aparat, wbudowany moduł Wi-Fi oraz aplikację Bluetooth. Dostępny w sprzedaży w cenie 999 zł.

Fonek – to telefon stworzony nie tylko z myślą o najmłodszych, ale także o ich rodzicach, którym zapewnia pełną kontrolę nad pociechami. Posiada funkcję prostego wybierania numerów, dzięki której poprzez naciśnięcie jednego przycisku umożliwia kontakt z odpowiednią osobą. Pozwala nawiązywać połączenia wyłącznie z numerami zapisanymi w książce telefonicznej. Umożliwia sprawdzenie miejsca, w którym aktualnie przebywa dziecko (monitoring otoczenia), a dzięki funkcji SOS zapewnia mu bezpieczeństwo w każdych warunkach. Fonek będzie dostępny we wrześniu w cenie 299 zł.

LG GD 900 Crystal – to pierwszy na świecie telefon z przezroczystą klawiaturą. Posiada również przezroczystą obudowę wykonaną z hartowanego szkła, dotykowy wyświetlacz o przekątnej trzech cali, aparat 8-megapikseli, Wi-Fi, Bluetooth, wyjście telewizyjne, HSDPA oraz pamięć, którą rozszerzyć można nawet do 32GB. Będzie można go kupić w Electro World pod koniec sierpnia w cenie 1799 zł.

Nokia 2720 – klasyczny telefon z klapką, wyposażony standardowo w dwa wyświetlacze. Posiada aparat 1,3-megapikselowy, łącze Bluetooth, radio FM i odtwarzacz mp3. Dostępny we wrześniu w cenie 299 zł.

Nokia 3720 – telefon w klasycznej formie z 2,2-calowym wyświetlaczem, stereofonicznym radiem FM i 2-megapikselowym aparatem. Model wyróżnia się odpornością na wstrząsy oraz na działanie wody, kurzu i pyłu. Jest całkowicie uszczelniony w celu ochrony wewnętrznych części elektronicznych. Dostępny będzie we wrześniu, w cenie 599 zł.

Electro World oferuje fachową pomoc przy wyborze produktów. Doskonale przeszkoleni pracownicy są fachowcami w swojej dziedzinie. Ich zadaniem jest profesjonalna pomoc klientom przy wyborze sprzętu elektronicznego. W sklepach Electro World znajduje się serwis komputerowy „PC Klinika”. W ramach usług dodatkowych, można zamówić transport towaru do domu a także skorzystać z programu „Happy Care” – dodatkowego ubezpieczenia, które uzupełnia ochronę jaką daje gwarancja producenta.

Sieć Electro World w Polsce to już 8 sklepów. Znajdują się one w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Opolu. Działa również sklep internetowy www.electroworld.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu