Forum EventSpace.pl

Od 11 sierpnia, dostępna jest na EventSpace.pl platforma komunikacji użytkowników portalu czyli Forum. Ma ono płaską, przejrzystą strukturę, nawiązującą do stylu portalu. Wstępnie wyodrębniono w nim 7 kategorii, które służą także do tematycznego sortowania treści.

Wejściowe wrota znajdują się na końcu poziomego menu portalu, a także poprzez pojawiający się w serwisie billboard reklamowy.

Jedną z kategorii Forum jest „EventSpace.pl”, w której znajdują się podstawowe zasady korzystania z niego. Użytkownicy będą mogli wyrażać w tym miejscu swoje opinie i sugestie dotyczące samego Forum, jak i całego serwisu.

Aby być czynnym użytkownikiem Forum, należy zalogować się do portalu i przy pierwszej próbie dodania tematu lub komentarza nadać sobie tzw. nick (pojawi się odpowiedni komunikat), pod którym użytkownik będzie widoczny. Forum jest zintegrowane z portalem, dlatego użytkownik nie potrzebuje dodatkowego logowania. Zapraszamy do korzystania z nowej platformy, wymiany poglądów oraz komunikacji użytkowników EventSpace.pl oraz życzymy miłego pobytu na portalu!

Zespół EventSpace

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu