Bezpłatne usługi Gold Finance w Gdańsku

Przy ul. Warszawskiej 96 powstał pierwszy w Gdańsku oddział Gold Finance. To już 23 placówka w Polsce. Dynamiczny rozwój sieci, Gold Finance zawdzięcza bezpłatnym usługom doradztwa finansowego świadczonym na najwyższym poziomie.

Od dziś wszyscy Gdańszczanie mają możliwość skorzystania z bezpłatnych usług doradztwa finansowego jednej z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku i dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług sprawiają, że zapotrzebowanie na doradztwo Gold Finance wśród klientów wciąż rośnie. Placówka w Gdańsku jako 23 w Polsce będzie bezpłatnie doradzać klientom w codziennych decyzjach finansowych.

– Rozwijamy się bardzo dynamicznie, zdobywając zaufanie coraz większej liczby klientów. Z naszymi usługami finansowymi dotarliśmy już do wszystkich największych miast w Polsce, wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Gdańska. Bogata oferta produktów najbardziej cenionych instytucji finansowych, a także profesjonalna pomoc w podejmowaniu decyzji finansowych jest więc od dziś dostępna dla wszystkich jego mieszkańców. Sukces placówek w Gdańsku i pozostałych miastach zachęca nas do dalszego rozwoju – mówi Łukasz Błażejewski, Prezes Gold Finance.

W dbałości o najwyższy poziom świadczonych usług eksperci Gold Finance na bieżąco monitorują sytuację na rynkach finansowych oraz badają trendy wśród dostawców usług finansowych. W specjalnie przygotowanej ofercie Klienci z Gdańska będą mogli odnaleźć odpowiedni dla siebie kredyt hipoteczny, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, czy też dokonać zmiany dotychczasowych kredytów na kredyt konsolidacyjny bądź refinansowy. Nowa oferta Gold Finance obejmuje również leasing maszyn, urządzeń produkcyjnych, nieruchomości oraz samochodów.

Doradcy Gold Finance czekają na mieszkańców Gdańska w placówce przy ul. Warszawskiej 96. Z bezpłatnych porad finansowych Gdańszczanie będą mogli korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 20 i w sobotę w godzinach 10 – 14. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, doradcy Gold Finance chętnie przybędą na spotkanie w domu Klienta, biurze lub innym dowolnie wskazanym miejscu. Szczegółowe informacje można uzyskać w nowo otwartym oddziale.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu