Nagroda EISA 2009/2010 w kategorii „European Travel Compact Camera” dla CASIO EX-H10

Krótko po tym, jak aparat Casio EXILIM EX-H10 pojawił się na rynku, został uhonorowany prestiżową nagrodą EISA 2009/2010. Międzynarodowa kapituła ekspertów uznała go za najlepszy produkt w kategorii „European Travel Compact Camera”.

Stowarzyszenie „European Imaging and Sound Association” (EISA), zrzeszające 50 magazynów branżowych z 19 krajów europejskich, raz do roku, wyróżnia sprzęty w różnych kategoriach. Aparat Casio EX-H10 otrzymał nagrodę, dla najlepszego produktu w kategorii „European Travel Compact Camera”. Dzięki pojemnej baterii potrafi on wykonać do 1000 zdjęć przy jednokrotnym ładowaniu. 24-milimetrowy szerokokątny obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym i mechaniczną stabilizacją obrazu, pozwala na wykonanie zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości, z najpiękniejszych miejsc na świecie.

“To cenne wyróżnienie jest wspaniałym potwierdzeniem naszego wysiłku, bowiem model EX-H10 został specjalnie opracowany z myślą o podróżach i miłośnikach aktywnego wypoczynku. Jesteśmy z niego bardzo dumni”, mówi Sigbert Laakmann, Product Manager Aparatów Cyfrowych Casio Europe GmbH. „Tworząc EX-H10 udowodniliśmy, że w aparacie kompaktowym można połączyć najwyższą jakość zdjęć i bogactwo funkcji z atrakcyjnym designem”.

Aparat cyfrowy Casio Exilim EX-H10 pojawił się w polskich sklepach w sierpniu 2009 r. Cena urządzenia to 1490 zł z VAT

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu