Jeszcze atrakcyjniejsze zakupy w RENOMIE

Wzbogaca się oferta popularnych oraz cenionych marek, które znaleźć można w domu handlowym RENOMA we Wrocławiu. Modne ubrania ze znakiem firmowym s.Oliver, biżuteria i dodatki od Parfois, buty od Intershoe – takiej okazji nie można przegapić! A na wszystkich, którzy właśnie teraz planują swój urlop, czeka oddział Scan Holiday.

Dom handlowy RENOMA wśród swoich najemców ma zarówno marki popularne na świecie oraz szeroko rozpoznawane na polskim rynku, jak i te, które zdobyły globalne uznanie, natomiast w Polsce dopiero otwierają swoje firmowe salony. Tak jest choćby z firmą s.Oliver, istniejącą od 40 lat, której ubrania są dostępne w naszym kraju od tego roku. Jej salon we wrocławskiej RENOMIE ustytowany jest na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 600 mkw., będąc jednym z największych tutejszych najemców. Marka s. Oliver to połączenie doskonałych na każdą okazję strojów klasycznych i zgodnych z aktualnymi trendami, jak również wprowadzane co miesiąc nowe odzieżowe kolekcje z linii: s.Oliver Casual, Selection Women i QS by s.Oliver. Ofertę uzupełnia bielizna oraz seria dodatków s.Oliver Accessories.

Również na poziomie 0 działa salon międzynarodowej marki Parfois, proponującej niezwykle modne akcesoria w wyjątkowo przystępnej cenie. Parfois to portugalska firma, która posiada sieć salonów już w 22 krajach, niedawno wkroczyła także do Polski. Swoje dodatki i biżuterię adresuje do tych klientów, którzy pragną podążać za zmieniającą się modą – stąd ciągła rotacja dostępnych produktów i pojawianie się wciąż nowych modeli wraz z cotygodniowymi, bieżącymi dostawami. Akcesoria marki Parfois projektują dwie niezależne grupy portugalskich designerów: jedna z Porto, druga z Barcelony.

Wśród nowych najemców są także salon z obuwiem Intershoe, bardzo popularny w Polsce, oraz oddział biura podróży Scan Holiday. W Intershoe, znajdującym się na poziomie +1, kupić można obuwie damskie i męskie. Kolekcje oferowane w firmowych salonach powstają w oparciu o współpracę z najlepszymi stylistami Europy (głównie włoskimi), z najwyższej jakości surowców, a ich fasony odwołują się do aktualnych trendów i tendencji w światowej modzie. Sklep w domu handlowym RENOMA jest już ósmą lokalizacją Intershoe we Wrocławiu.

A na amatorów wyjazdów i wakacji na najwyższym poziomie czekają ciekawe oferty biura podróży Scan Holiday, mieszczącego się w RENOMIE na poziomie -1. Słoneczna Hiszpania i Turcja, zabytki Egiptu czy Grecji, egzotyczne atrakcje Maroka i Tunezji… wybór jest przebogaty. Scan Holiday gwarantuje pobyt w znanych turystycznych miejscowościach i wypoczynek w sprawdzonych hotelach o wysokim standardzie, ale również organizuje wyjazdy dla fanów nurkowania czy romantyczną podróż poślubną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu