Rozmawiaj stylowo z Jalou – kompaktowym, modnym telefonem Sony Ericsson, któremu nie sposób się oprzeć

Sony Ericsson zaprezentował nowy, modny telefon Jalou odznaczający się wyjątkowym stylem. Telefon ten bogaty jest w unikalne funkcje i osadzony w pięknej obudowie wyciętej na kształt klejnotu. To stylowy dodatek do każdej torebki. Model Jalou będzie dostępny na wybranych rynkach od czwartego kwartału 2009.

Piękny na zewnątrz i wewnątrz, Jalou emanuje wspaniałym stylem oraz wykończeniem. Zaprojektowano go tak, aby komunikacja była w najwyższym stopniu szykowna. Jalou ma jedynie 73 mm długości – czyli mniej niż Twoja ulubiona szminka – łatwo więc go zmieścisz do najmniejszej nawet torebki lub do kieszeni kurtki czy żakietu. Jest przy tym wyposażony w niezbędne funkcje. Telefon Jalou to idealny dodatek do stroju.

Firma Sony Ericsson, znana ze stylowego dizajnu łączącego nowoczesne wzornictwo z technologią, dokładnie zbadała trendy w sztuce, architekturze i meblarstwie, a także tendencje w świecie krawiectwa i mody. Dzięki temu telefon Jalou wyraża najgorętsze trendy, które pojawią się w modzie w przyszłym roku.

„Ustrukturyzowane formy, misternie wykończone krawędzie brył, ukryte głębie i zaakcentowany szlif klejnotów – to niektóre spośród wyłonionych najgorętszych trendów roku 2010. Również na wybiegach można spodziewać się, iż w przyszłym roku zobaczymy głębokie i naturalne kolory klejnotów. Jalou odzwierciedla te trendy swoją szlachetną formą wyciętą na podobieństwo brylantu, czystymi i ekspresyjnymi liniami oraz różnorodnością wykończeń błyszczących i matowych, które nadają aparatowi głębię”, komentuje Charles Hunt, główny projektant Jalou w Sony Ericsson. „Zespół projektujący chciał, aby telefon odzwierciedlał piękno znalezione w przyrodzie. Poszukiwał struktury, siły i formy w różnych klejnotach mających strukturę kryształu, co zaowocowało stworzeniem tego unikalnego kształtu.”

Łącząc piękno z najnowszą technologią, telefon Jalou dostarczy ci rozrywki, a przy tym będzie prezentował się wspaniale. Inteligentne wzornictwo wyświetlacza o przekątnej dwóch cali sprawi, że za dotknięciem przycisku ekran stanie się lustrem, oferując Ci dyskretny sposób na upewnienie się, że wyglądasz tak dobrze, jak Twój telefon komórkowy. Jest to także pierwszy telefon Sony Ericsson, który posiada licznik kroków Walk Mate. Aplikacja ta zapewne spodoba się osobom dbającym o formę. Telefon ma także wyjątkowy, modny interfejs, który automatycznie pokazuje aktualne dla daty znaki zodiaku oraz szczególne wydarzenia przez cały rok. Jalou będzie dostępny w różnych kolorach zainspirowanych klejnotami, w tym: Deep Amethyst, Aquamarine Blue oraz Onyx Black.

„W nowym telefonie Jalou chodzi o jego wspaniały wygląd oraz o dzielenie się dobrymi rzeczami, które spotykają nas w życiu”, powiedziała Linda Schori, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Chcieliśmy stworzyć piękny telefon, bez kompromisów co do stylu lub zawartości. Jest on doskonały dla każdego, kto jest towarzyski, uwielbia modę i chciałby wyprzedzać o krok aktualne trendy. Model ten odznacza się najmodniejszym wzornictwem, dopiero wchodzącym na rynek i jak na tak kompaktowy aparat telefoniczny, posiada on ogromną ilość detali, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.”

Wśród innych funkcji znalazły się: aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, odtwarzacz muzyczny, kamera wideo, 3G, Bluetooth, wbudowane radio FM i dostęp do Internetu, dzięki któremu będzie można sprawdzić pocztę e-mail, obejrzeć teledyski na YouTube, skorzystać z wyszukiwarki Google, a także publikować filmiki wideo i zdjęcia na ulubionym portalu społecznościowym.

Jalou

Modny, kompaktowy telefon, któremu nie można się oprzeć, wyposażony w m.in. w takie funkcje jak:

  • aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix – zrób zdjęcie w ulubionej kreacji i wyślij je przyjaciołom;
  • Nagrywanie materiałów wideo – nagraj filmik i zamieść go online, kiedy tylko zechcesz;
  • Radio stereo FM– nadrabiaj zaległości w dziedzinie najnowszych utworów, kiedy jesteś w ruchu;
  • Odtwarzacz muzyczny – wyposażony w stereo Bluetooth, PLayNow oraz TrackID;
  • Bluetooth 2.0 – możesz wgrywać zdjęcia i filmiki do swojego portalu społecznościowego;
  • Przycisk lustra – sprawdź fryzurę przed gorącą randką;
  • Licznik kroków „Walk Mate” – zobacz jaką odległość pokonujesz podczas zakupów;
  • Internet – wyszukiwarka Google, mapy Google, e-mail, szybkie wiadomości, wiadomości graficzne;
  • Rozrywka – aplikacja YouTube, gry trójwymiarowe, oglądanie wideo;
  • Waga – telefon nie obciąży Twojej torebki – waży on zaledwie 84 gramy;
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu