Pamiętaj o drugim śniadaniu

Tagi:

Dwa miesiące wakacyjnej beztroski powoli dobiegają końca. Powrót do szkolnej ławki przychodzi zazwyczaj ciężko, można go jednak sobie umilić. Zwłaszcza, gdy znajdziemy sposób na zabieranie ze sobą na czas spędzany w szkole domowych przysmaków.

Asortyment szkolnych sklepików często pozostawia wiele do życzenia, dlatego większość rodziców stara się zaopatrzyć swoje pociechy w wartościowe przekąski na czas spędzany poza domem. Dla opiekunów istotne jest, by przygotowane przez nich drugie śniadanie przez wiele godzin zachowało świeżość i aromat. A dla najmłodszych? Oni cenią sobie zwłaszcza to, by kanapkę czy owoce można było wygodnie przenosić i odpakować bez żadnego wysiłku. I, oczywiście, by nie ubrudziła cennej zawartości szkolnego plecaka. Z pomocą przychodzi marka Paclan, która w swojej ofercie ma produkty, których nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce.

Torebki na kanapki, owoce lub inne przekąski można wybrać papierowe bądź foliowe. Te drugie w opakowaniu zawierają także wygodne klipsy ułatwiające zamykanie. Dla zwolenników pakowania szkolnych specjałów w papier Paclan przygotował dwie propozycje: tradycyjny papier na rolce oraz jeszcze wygodniejszy w użyciu – w gotowych, pociętych arkuszach. Zwolennicy przechowywania i przenoszenia żywności w folii także znajdą coś dla siebie: folia 3w1 Paclan idealnie przylega do produktów i szczelnie je opakowuje. O samoistnym rozwijaniu się bądź przerwaniu nie ma mowy.

  • Papierowe torebki śniadaniowe 50 szt., cena ok. 3,8 zł
  • Woreczki śniadaniowe z klipsami 100 szt., cena ok. 2,4 zł
  • Papier śniadaniowy na rolce 14m, cena ok. 2,8 zł
  • Papier śniadaniowy w arkuszach 35 szt., cena ok. 1,4 zł
  • Folia do żywności 3w1 20m, cena ok. 3,8 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu