Pamiętaj o drugim śniadaniu

przez | 14/08/2009

Dwa miesiące wakacyjnej beztroski powoli dobiegają końca. Powrót do szkolnej ławki przychodzi zazwyczaj ciężko, można go jednak sobie umilić. Zwłaszcza, gdy znajdziemy sposób na zabieranie ze sobą na czas spędzany w szkole domowych przysmaków.

PAPER SANDWITCH BAGS 50sztAsortyment szkolnych sklepików często pozostawia wiele do życzenia, dlatego większość rodziców stara się zaopatrzyć swoje pociechy w wartościowe przekąski na czas spędzany poza domem. Dla opiekunów istotne jest, by przygotowane przez nich drugie śniadanie przez wiele godzin zachowało świeżość i aromat. A dla najmłodszych? Oni cenią sobie zwłaszcza to, by kanapkę czy owoce można było wygodnie przenosić i odpakować bez żadnego wysiłku. I, oczywiście, by nie ubrudziła cennej zawartości szkolnego plecaka. Z pomocą przychodzi marka Paclan, która w swojej ofercie ma produkty, których nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce.

Torebki na kanapki, owoce lub inne przekąski można wybrać papierowe bądź foliowe. Te drugie w opakowaniu zawierają także wygodne klipsy ułatwiające zamykanie. Dla zwolenników pakowania szkolnych specjałów w papier Paclan przygotował dwie propozycje: tradycyjny papier na rolce oraz jeszcze wygodniejszy w użyciu – w gotowych, pociętych arkuszach. Zwolennicy przechowywania i przenoszenia żywności w folii także znajdą coś dla siebie: folia 3w1 Paclan idealnie przylega do produktów i szczelnie je opakowuje. O samoistnym rozwijaniu się bądź przerwaniu nie ma mowy.

  • Papierowe torebki śniadaniowe 50 szt., cena ok. 3,8 zł
  • Woreczki śniadaniowe z klipsami 100 szt., cena ok. 2,4 zł
  • Papier śniadaniowy na rolce 14m, cena ok. 2,8 zł
  • Papier śniadaniowy w arkuszach 35 szt., cena ok. 1,4 zł
  • Folia do żywności 3w1 20m, cena ok. 3,8 zł