Nowy Harnaś mocny – mocne piwo z gwarancją okocimskiej jakości

przez | 14/08/2009

Carlsberg Polska rozszerza asortyment piw marki Harnaś, o nowy mocniejszy wariant – piwo Harnaś Mocne, którego jakość i smak wywodzi się prosto z Browaru Okocim – miejsca, o ponad 160-letniej tradycji pielęgnowania smaku piwa. Harnaś Mocne jeszcze w sierpniu pojawi się na półkach sklepowych w nowej oprawie – klasycznej czerni i złocie, podkreślających najwyższą jakość, moc i wyrazisty smak piwa.

Stworzone dla konsumentów, lubiących głęboki smak piwa – Harnaś Mocne – to połączenie tradycyjnego smaku z Browaru Okocim i mocy gór, skąd wywodzą się korzenie marki Harnaś.

Browar Okocim, w którym warzone jest piwo Harnaś, to miejsce słynące z bogatej historii warzenia piwa, gdzie od 1845 roku używa się najlepszych surowców, gwarantując tym samym wysoką jakość i unikalne walory smakowe powstającego tu piwa.

Nowe opakowanie mocnego wariantu Harnasia jest spójne z dotychczasową oprawą marki, a dzięki wykorzystaniu czerni i kontrastowych barw, takich jak złoto, biel i czerwień, nabiera dodatkowej mocy i wyrazu.

„Harnaś Mocne powstało z pasji tworzenia najlepszego piwa. Wierzymy, że jakość i tradycyjny smak wywodzący się prosto z Browaru Okocim, przypadnie do gustu naszym konsumentom. Piwo warzone w okocimskim browarze to gwarancja najwyższej jakości, co potwierdzają liczne, prestiżowe nagrody, zdobyte w ostatnich latach przez piwa wywodzące się z tego miejsca. Piwowarzy z Browaru Okocim zadbali o to, by tradycyjny, mocny smak nowego wariantu Harnasia był dla naszych konsumentów nowym, pełnym i niezapomnianym doznaniem smakowym” – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Harnaś.

Piwo Harnaś Mocne dostępne będzie w butelkach 0,5 l, puszkach 0,5 l i opakowaniach zbiorczych: 4-pakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.