Mobilne „miasto rozrywki” w Gdyni

W dniach 14 i 15 sierpnia wakacyjne miasteczko Trick Truck Plus zawita do Gdyni. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem konsolowym, komputerowym i muzycznym zatrzyma się przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Gdynia” znajdującej się na ul. Górskiego 8. Przez dwa dni na odwiedzających czekać będzie mnóstwo świetnej zabawy, konkursów oraz turniejów w tym m.in. mobilna platforma Cyberareny36i6, boisko do siatkówki czy jedyny w Polsce samochód wykonujący akrobacje w rytm muzyki.

Dwudniową zabawę w Gdyni zapewniać będzie szereg atrakcji. Na deskach Cyberareny36i6 gracze będą mogli zmierzyć się w najbardziej popularne produkcje komputerowe i konsolowe na świecie. Wśród tytułów znaleźć będzie można m.in. Counter-Strike 1.6, FIFA 09, Call of Duty 4: Modern Warefare, Need for Speed Undercover, Fight Night Round 4 czy też Guitar Hero. Sprzęt komputerowy oraz nagrody dla najlepszych zawodników zmagań dostarczają partnerzy technologiczni projektu firmy Logitech, Reactor oraz Xbox360. Dla fanów rekreacji organizatorzy przygotowali boisko do siatkówki. Odwiedzający będą mogli poskakać do zblokowania piłki z obciążnikami na nogach czy też zmierzyć szybkość uderzenia piłki podczas serwu. Na miłośników motoryzacji czekać będzie natomiast jedyny w Polsce ekskluzywny samochód wykonujący akrobacje w rytm muzyki.

Przystanki projektu będą odbywać się w wybranych miastach w sposób samodzielny lub przy okazji lokalnych imprez plenerowych. W najbliższym czasie wakacyjny konwój Trick Truck Plus zawita do Łeby (16-17.08.09), Chałup (18.08.09) oraz Łodzi (20-21.08.09).

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.cyberarena36i6.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu